Ostatnia szansa na uratowanie życia Seweryna!

Seweryn Redlewski
Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 667 osób
181 342 zł (100,27%)
Zbiórka na cel
terapia przeciwciałami bifenotypowymi CD3/CD19 - Blinotumomab

Seweryn Redlewski

Rokietnica, wielkopolskie

ostra białaczka limfoblastyczna

Rozpoczęcie: 8 Kwietnia 2016
Zakończenie: 21 Kwietnia 2016

Seweryn Redlewski

Najtrudniejsze jest informowanie o takich zakończeniach historii... Wszyscy mieliśmy nadzieję, że będzie inaczej. W ogromie czarnych scenariuszy cały czas tliło się maleńkie światło nadziei, że stanie się cud.

Niestety kilka dni temu otrzymaliśmy informację, że ostatnia szansa, leczenie, które było możliwe dzięki Państwa pomocy, musi zostać zakończone. Wyniszczony organizm chłopca by już tego nie wytrzymał. Niestety białaczka wygrała.

Po latach spędzonych w szpitalu Seweryn 28 czerwca wrócił do domu, odpocząć. Ostatnie dni mógł spędzić z mamą i tatą.

Dziś rano, 6 lipca, Seweryn zakończył swoją walkę.

Ten mały wojownik połowę swojego życia walczył ze śmiertelną chorobą. Niejeden dorosły nie miałby takiej odwagi i cierpliwości jak ten chłopiec. Podziwiamy go za tą siłę walki i chęć życia, które brutalnie przerwała białaczka.

Rodzicom chłopca, pani Kindze i panu Michałowi, składamy najszczersze wyrazy współczucia.

---------------------------

Ostatnie dni zbiórki były ogromnym stresem. Pojawił się problem ze znalezieniem ośrodka, który poda Sewerynowi przeciwciała. Po kolei odmówiły mu szpitale w największych miastach w Polsce. Rodzice rozpoczeli już nawet procedurę przyjęcia w Berlinie. W piątek przyszła odpowiedź twierdząca ze szpitala w Bydgoszczy. Pojawiła się nowa nadzieja. Stan chłopca w ostatnich dniach się pogorszył, Seweryn ma gorączkę, męczy go zapalenie oskrzeli, chemia osłabia organizm. Na dniach ma zapaść decyzja, kiedy chłopiec ma stawić się w Bydgoszczy i rozpocząć leczenie. Czekamy niecierpliwie. Szpital jest w trakcie sprowadzania leku dla Seweryna.

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 7 667 osób
181 342 zł (100,27%)