WRZUCAMY DO SKARBONKI

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Witam wszystkich znajomych i nieznajomych :)
Mamy pare dni do 30- Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy aby zebrać pieniazki dla Dzieciaczków ... W tym roku pieniążki zbierane są :)
Dla Zapewnienia Najwyższych Standardów Diagnostyki i Leczenia Wzroku u Dzieci..
POMAGAMY ...... :) :) :)

Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową kampanię:
Witam wszystkich znajomych i nieznajomych :)
Mamy pare dni do 30- Finału Wielkiej Orkiestry Światecznej Pomocy aby zebrać pieniazki dla Dzieciaczków ... W tym roku pieniążki zbierane są :)
Dla Zapewnienia Najwyższych Standardów Diagnostyki i Leczenia Wzroku u Dzieci..
POMAGAMY ...... :) :) :)

Wpłaty
- Wpłata anonimowa100 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
