Charytatywny maraton taneczny z Laboratorium Tańca 21.03

Monika Bajorska
organizator skarbonki

Kochasz taniec? My też!

Sprawmy, by i Franek mógł kiedyś poczuć tę radość, jaką daje taniec!

Dlatego zapraszamy Was na Charytatywny maraton taneczny z Laboratorium Tańca, który odbędzie się 21.03 w Hali MOSiR w Knurowie, ul. Górnicza 2. Wystąpią wspaniali instruktorzy zumby i salsation, a głównymi gośćmi będą Przemek Waszczyszyn (Salsation Elite Trener) oraz Manuel Garcia z Meksyku (Latino energy instructor).  

Dokonując wpłaty za cegiełkę umożliwiającą wejście na maraton koniecznie wpisz swoje imię i nazwisko. Cegiełki w przedsprzedaży możesz nabyć w kwocie 40 zł do 19.03. Później oczywiście, również możesz dołączyć do maratonu, dzięki cegiełce w kwocie 50 zł, która będzie do nabycia na miejscu w dniu maratonu.

Franek walczy ze straszną chorobą, jaką jest SMA1 (rdzeniowy zanik mięśni). Ta choroba odbiera mu życie - kawałek po kawałku. Bez leczenia w końcu odbierze je całkowicie... Jedynym sposobem, by ocalić jego życie, jest terapia genowa w USA, której koszt to ponad 9 mln zł.

Kwota jest ogromna, a czas nieubłaganie ucieka, dlatego nie traćmy czasu!

Już dzisiaj zapraszajcie na maraton wszystkich swoich znajomych i rodzinę.

Zapewniamy świetną zabawę i mnóstwo pozytywnej energii! Wierzymy, że z Wami to będzie cudowny event, który przybliży Franka do celu!

Jeśli już teraz wiesz, że z różnych względów nie możesz być z nami 21.03, to zostaw swój ślad w tej skarbonce dokonując dowolnej wpłaty, dzięki której szybciej będziemy mogli wysłać Franka na leczenie do USA

Monika Bajorska

.

Wsparli

1 zł

DD

1 zł

Anonimowa Pomagaczka

411,03 zł

Wpłata z puszki Laboratorium Tańca

50 zł

Dorota G.

50 zł

Monika Michalowska

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
28%
2 266,03 zł Wsparły 52 osoby CEL: 8 000 ZŁ