Potrzebuję wsparcia, aby zawalczyć o zdrowie moich córek!

Nikola i Jagoda Maciejewskie

Potrzebuję wsparcia, aby zawalczyć o zdrowie moich córek!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0066134
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Dalsze prywatne leczenie, przejazdy

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Nikola i Jagoda Maciejewskie, 11 lat
Płock, mazowieckie
Nikola: zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu; Jagoda: całościowe zaburzenia rozwojowe, choroby układu oddechowego i krążenia, zaburzenia głosu, mowy i choroby słuchu
Rozpoczęcie: 21 Czerwca 2022
Zakończenie: 25 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Trudno jest się pogodzić z chorobą jednego dziecka. Nie wiem, czy kiedykolwiek uda mi się to zaakceptować. Jest bardzo ciężko i nie pozostaje mi już nic innego, jak poprosić o pomoc…

Mam wspaniałe dzieci. Niestety muszą zmagać się z wieloma problemami, a mi coraz trudniej na to patrzeć. Próbuję wiązać koniec z końcem, ale okazuje się to zbyt trudne.

Nikola od urodzenia ma wadę wzroku i słuchu.  Do tego dochodzi wada mowy oraz skolioza, która może coraz bardziej postępować! Pojawiły się też problemy kardiologiczne, na co w ogóle nie byłam przygotowana! Do podstawowych kosztów leczenia dochodzą inne, które każdego dnia mnie zaskakują.

Filip Maciejewski

Wada słuchu dotknęła też moją młodszą córkę, Jagodę. Potrzeby moich dzieci są ogromne, tak samo jak związane z nimi wydatki. Nie mogę przecież wybrać, któremu z moich dzieci pomogę!

Chciałabym zapewnić moim córkom wszystko to, czego potrzebują najbardziej, ale sama nie jestem w stanie... Bez Was nie dam rady. Każde wsparcie będzie oddechem, którego od dawna nie możemy złapać w naszej rodzinie. Dziękuję za każdy gest dobrego serca! 

Agnieszka, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0066134
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki