Zgromadzenie Sióstr Zmartwychwstanek

1 Stały Pomagacz
Agata Górska
X zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Grudziądz, kujawsko-pomorskie

“Dziecko było dla mnie najdroższym podarunkiem Pana Jezusa. Słuchałam go z uwagą i nigdy nie lekceważyłam…”

S. Jozafata Bogolubow CR


Wiemy, że dzieci są naszym największym skarbem. Wyjątkowa opieka i obecność już od najmłodszych lat jest niezmiernie istotna w ich najlepszym rozwoju, zarówno intelektualnym, jak i duchowym. Dlatego podjęłyśmy się nowego wyzwania i budujemy żłobek. Zbuduj go razem z nami!

Należymy do Zgromadzenia Sióstr Zmartwychwstanek. Korzenie naszego Zakonu sięgają XIX wieku. Od samego początku celem Zgromadzenia była i wciąż jest praca nad moralnym odrodzeniem społeczeństwa. Dlatego Siostry podjęły pracę wychowawczą wśród dzieci i młodzieży.

Nasze zgromadzenie od 130 lat zajmuje się pracą na rzecz młodego pokolenia. Prowadzimy szkoły, przedszkola, katechezy w szkołach oraz ośrodek rehabilitacji dla dzieci niepełnosprawnych.

W Grudziądzu prowadzimy Niepubliczne Przedszkole Sióstr Zmartwychwstanek.

Przed nami nowe wyzwanie - budowa nowego dzieła, czyli żłobka w Grudziądzu, w którym zajmiemy się najmłodszymi podopiecznymi.

W nowym żłobku dzieci będą:

rozwijać się w nowoczesnej placówce
korzystać z pięknych sal
korzystać z indywidualnego placu zabaw
pod najlepszą opieką wykwalifikowanej kadry 
rozwijały się intelektualnie i duchowo

Budowa żłobka już trwa. Na jej ukończenie potrzeba nam jeszcze 1 700 000zł. Całość będzie kosztowała 4 500 000zł. Budowa ma się zakończyć jeszcze w tym roku, dlatego tak bardzo liczymy na Was w kwestii wsparcia i dorzucenia się do miejsca, w którym będziemy dbały o dzieci najlepiej, jak umiemy! 

Razem z nami zbuduj nowy żłobek w Grudziądzu!

1 Stały Pomagacz
Agata Górska
X zł miesięcznie