Natalka potrzebuje wsparcia ❤

Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Natalka jest córką moje koleżanki Agnieszki. Mieszkaliśmy razem w jednym bolku. Za dzieciaka spędzaliśmy razem czas.
Nie sądziłam, że kiedyś będę tworzyć zbiórkę na Jej dziecko. Stało się jak się stało i nie możemy temu zaradzić. Możemy tylko wesprzeć, modlić się i trzymać kciuki by wszystkie zaplanowane operacje się udały i Natalaka mogła szybko wrócić do domu.
5zł, 10 zł nie stanowi dla Ciebie za dużego problemu ale kilka takich wpłat do skarbonki przyniesie zamierzony cel.
Do roboty! Wierzę w Wasze możliwości ✊
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiają
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Natalka jest córką moje koleżanki Agnieszki. Mieszkaliśmy razem w jednym bolku. Za dzieciaka spędzaliśmy razem czas.
Nie sądziłam, że kiedyś będę tworzyć zbiórkę na Jej dziecko. Stało się jak się stało i nie możemy temu zaradzić. Możemy tylko wesprzeć, modlić się i trzymać kciuki by wszystkie zaplanowane operacje się udały i Natalaka mogła szybko wrócić do domu.
5zł, 10 zł nie stanowi dla Ciebie za dużego problemu ale kilka takich wpłat do skarbonki przyniesie zamierzony cel.
Do roboty! Wierzę w Wasze możliwości ✊
- Wpłata anonimowa100 zł
- Wpłata anonimowaX zł
- Wpłata anonimowa20 zł
- Kamil50 zł
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa20 zł