Tym razem zbieramy dla Dominika!

Joanna Ślizowska
organizator skarbonki

Całkiem niedawno zbieraliśmy pieniądze dla Oliwki, która teraz szczęśliwie leczy się w Niemczech. Udało się wtedy zberać 1111 złotych. Pomyślałam, że zrobię przerwę, bo lepiej będzie zorganizować taką akcję ponownie za jakieś 2 miesiące. Tym czasem dostałam maila od Siepomaga w którym przeczytałam o Dominiku i jego historia rozłożyła mnie na łopatki... Tak w skrócie:

Dominik walczy z chorobą od 5 lat. Wycięcie krwiaka z mózgu, guza ze śródpiersia, autoprzeszczep, przeszczep szpiku, agresywne leczenie – chłopiec poznał gorzki smak choroby nowotworowej. Lekarze uznali, że nie uratują jego życia. Mogą je tylko przedłużyć. Szansą Dominika jest cud, a na cud ma 5% szans. I w tym czasie znaleźliśmy klinikę w Niemczech, gdzie dzieci z neuroblastomą wysokiego ryzyka leczone są metodą przeciwciał anty-GD2. To jedyne znane nam miejsce, z którego dzieci z neuroblastomą wracają do życia, a nie po kolejne wznowy. To w tej chwili jedyna szansa dla Dominika.

Tak więc postanowiłam, że postaram się zebrać dla niego dwa razy więcej pieniążków, bo potrzebuje aż 470 000 !!! Spróbujmy wspólnymi siłami podarować mu 2222 złote i doprowadzić do cudu, żeby ten silny chłopiec mógł wreszcie cieszyć się dzieciństwem. Daję nam na to miesiąc, tak aby w Święta Wielkanocne dodatkowo świętować zrealizowanie tego celu :)

Z góry bardzo Wam wszystkim dziękuję za wsparcie.

Asia

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

30 zł

Anonimowy Pomagacz

Powodzenia!!
69 zł

Anonimowy Pomagacz

222 zł

Wpłata anonimowa

Myślimy ciepło
200 zł

G R

20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
101%
2 262,33 zł Wsparły 44 osoby CEL: 2 222 ZŁ