Movember 2019 by Kacper Skoczylas

Fundacja Kapitan Światełko
organizator skarbonki

Fundacja Kapitan Światełko

Cześć, nazywam się Kacper Skoczylas, jeśli tutaj jesteś to zapewne mnie kojarzysz i trafiłeś z podcastu albo moich mediów społecznościowych. Od ponad 6 lat prowadzę szereg działań edukacyjnych związanych z marketingiem poprzez organizację cyklicznych spotkań „Czwartki Social Media w Szczecinie” oraz podcast „Marketing Manager 2.0”. Od ponad 2 lat promuję również zdrowy tryb życia trenując kolarstwo, współorganizując wyprawy charytatywne „Informatycy na rowery” oraz obecnie przygotowując się do triathlonu z ekipą klubu Trigym Szczecin.

W tym roku postanowiłem również zostać lokalnym ambasadorem akcji Movember, której celem jest promowanie profilaktycznych badań wśród mężczyzn, poprzez zapuszczanie wąsów, które jako niecodzienny zarost, mają stać się powodem do rozpoczęcia rozmów z kolegami na temat samej akcji i potrzeby badań. Co prawda mam trochę utrudnione zadanie, bo jak 2 lata temu zapuściłem wąsy na Movember, to tak mi się spodobały, że noszę je cały czas i nie są takim szokiem jak w przypadku facetów, którzy nie noszą ich w ogóle. Planuję jednak ich kompletnie nie podcinać przez cały miesiąc, także liczę, że pod koniec listopada będzie się czym pochwalić. Efekty na pewno będę publikował na swoim Facebooku, na którego zapraszam: https://www.facebook.com/skoczylas.kacper.

Więcej o samej akcji znajdziecie na stronie: https://www.movember.org.pl/

Pewnie czytając ten tekst zastanawiacie się jak się zbadać i czy to coś boli. Nie, jedynie przez chwilę je zimno jak lekarz przykłada USG do jajek. Po kilku minutach jest po wszystkim i wiemy na czym stoimy / siedzimy. ;) Badania najłatwiej jest zrobić umawiając się po prostu do swojego urologa (wiele osób mających z pracy karty Medicover czy Lux Med ma urologa w swoim pakiecie – sprawdźcie w swoich działach HR). W tym roku będzie również możliwość zbadania się 16 listopada w CH Galaxy dzień przed lokalnym „Biegiem z wąsem”, który jest organizowany przez stowarzyszenie Fizjobiegacze Szczecin.

Na bieg również w imieniu organizatorów zapraszam: http://biegzwasem.pl/o-biegu-szczecin/

Zapraszam Was do zbadania się (a jeśli jesteście kobietami, to przekazanie swoich mężom / chłopakom / partnerom żeby się zbadali) oraz wsparcia fundacji Movember Polska. Wszystkie zebrane środki zostaną przeznaczone na dalszy rozwój fundacji oraz organizację kolejnych badań oraz akcji podnoszących świadomość wagi profilaktycznych badań wśród mężczyzn.

Więcej o samej akcji Movember, historii zapuszczania wąsów oraz działaniach promocyjnych realizowanych przez fundację posłuchacie w specjalnym odcinku mojego podcastu „Marketing Manager 2.0”: https://soundcloud.com/marketingmanager20podcast.

W razie pytań / chęci dołączenia piszcie na: hello@kacperskoczylas.pl lub na Facebooku.

Darowizny trafiają bezpośrednio do fundacji:
0%
0 zł Wsparło 0 osób CEL: 1000 ZŁ