Pomóż nieuleczalnie chorym dzieciom spełnić swoje marzenia.

Pomóżcie nam spełnić marzenia dzieci będących pod opieką Fundacji Siedleckie Hospicjum Domowe dla Dzieci ich rodzeństwa oraz rodziców.  Plan wydaje się być szalony. Jeszcze żadne hospicjum w Polsce nie podjeło się takiego zadania by zabrać i spełnić marzenie wszystkich rodzin jednocześnie, o tym by wspólnie wypocząć z dala od domu i codziennych trosk z jakimi zmagają się rodziny nieuleczalnie chorych dzieci. Pomóżcie prosimy: Lence, Natalce Krystianowi, Zosi, Tosi, Natalce,  Kubusiowi, Dominikowi, Stasiowi, Natalce, Wiktorii, Tymkowi i Martynce oraz ich rodzeństwu i rodzicom odpocząć nad morzem. 

Anonimowy Pomagacz

Mamy już zarezerwowany ośrodek wypoczynkowy w Jantarze w dniach od 17.07 do 24.07.2021 teraz szukamy środków finansowych aby spełnić to marzenie.  Kwota jest duża. Potrzebujemy aż 70000 tys złotych aby zrealizować to największe marzenie naszych rodzin. Na tę sumę składa się pobyt 80 osób przez 7 dni w ośrodku wraz z pełnym wyżywieniem, transport z Siedlec do Jantaru i z Jantaru do Siedlec oraz dodatkowe atra

Wakacje to szczególny w roku czas. Kojarzy nam się z wypoczynkiem, urlopem, rodzinnymi wyjazdami, krótko mówiąc z przyjemnościami, abyśmy pełni sił i w dobrym nastroju mogli wrócić, dorośli do pracy, a dzieci do szkoły.

Szukamy miejsc, które będą na ten wypoczynek najlepsze, a niejednokrotnie pomogą odbudować rodzinną miłość i jedność, której nie zawsze sprzyja codzienne zabieganie.

Anonimowy Pomagacz

Są jednak rodziny, które nie mogą pozwolić sobie na zorganizowanie rodzinnego wyjazdu, choćby krótkiego, choć bardzo tego pragną i potrzebują, a pobyt w niektórych miejscach byłby spełnieniem marzeń dzieci. Tych, których życie może zakończyć się w każdej chwili, a godziny każdego dnia odlicza cierpienie, ten niechciany, wierny towarzysz.

Rodzice zrobiliby wiele, by móc zrealizować marzenie swojego nieuleczalnie chorego dziecka, a bezradni nie mogą zrobić nic.

Anonimowy Pomagacz

Teraz właśnie jest dla nich ta jedyna okazja, by mogli wyjechać razem, na rodzinne, letnie wakacje, spędzić kilka dni w malowniczym miejscu nad brzegiem Bałtyku w Jantarze pod opieką personelu medycznego, osób, które towarzyszą na co dzień. Bez ich czujnego oka i fachowej pomocy funkcjonowanie dzieci nie byłoby możliwe.

Anonimowy Pomagacz

Pragnieniem naszym jest zorganizowanie wakacyjnego wyjazdu, dla rodzin naszych małych podopiecznych. Chore dzieci z rodzicami i rodzeństwem pod opieką pracowników naszego hospicjum i odpowiednio przygotowanych wolontariuszy.

Anonimowy Pomagacz

Niech niemożliwe stanie się możliwym, niech to co wydaje się absurdalne i dla niektórych dziwne, a nawet niepotrzebne, dzięki Waszej pomocy pokaże wszystkim, że obecność chorego dziecka w rodzinie nie musi oznaczać rezygnacji ze wszystkiego co radosne, przyjemne, piękne.

Anonimowy Pomagacz

Cały codzienny świat rodziny jest podporządkowany potrzebom chorego dziecka, na nim jest skupiona szczególna uwaga. Wiemy, że rodzinne wyjazdy jednoczą rodzinę, pokazują, że można inaczej niż na co dzień spędzać czas, umacniają więzi, pomagają wzrastać miłości.

Anonimowy Pomagacz

Znamy rodziny naszych podopiecznych i wiemy jak bardzo potrzebny jest im taki czas. Podczas gdy chore dziecko zostałoby bezpieczne pod opieką pielęgniarki a zdrowe rodzeństwo pod opieką wolontariusza, rodzic mógłby wypić spokojnie poranną kawę, porozmawiać z innymi rodzicami chorych dzieci odbudowywać relacje małżeńskie. Wiemy, że rodzice w szarej codzienności nie mogą pozwolić sobie na „czas dla siebie”, niech ten wyjazd da im taką możliwość.

Anonimowy Pomagacz

Mottem naszej fundacji są słowa „Niech liczy się każdy dzień”. Dziękujemy Państwu, że pomożecie nam, by te słowa kolejny raz stały się prawdą, bo to dzięki Wam, dzięki Waszej dobroci, ten wakacyjny wyjazd zostanie na zawsze w pamięci naszych rodzin.

Anonimowy Pomagacz

Dziękujemy Wam za wrażliwość przede wszystkim na tak bardzo niechcianą chorobę dziecka, którą najtrudniej zrozumieć, ale i na cierpienie całej rodziny. Dziękujemy, ze pomogą Państwo wnieść radość, miłość, a często jedność w życie rodzin.

Dziękujemy w imieniu naszych rodzin, lekarzy, pielęgniarek i wolontariuszy.

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

50 zł

Agnieszka

Wszyscy jesteście cudowni❤️❤️❤️
80 zł

Wpłata anonimowa

Bo trzeba wierzyć. Wszystko jest w nas. Cuda tez ❤️
50 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

100 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
14%
10 050 zł Wsparło 99 osób CEL: 70 000 ZŁ