Podopieczni SPOZA tracą swoje bezpieczne miejsce! Razem zbieramy na c...

Hanka Bielak
organizator skarbonki

Od 16 lat w starej kamienicy na warszawskiej Pradze przy ul. Targowej 66 istnieje miejsce wsparcia dla dzieci i ich rodziców, którzy mają tu swoje bezpieczne i przyjazne miejsce. Stowarzyszenie SPOZA prowadzi tu dla nich liczne projekty: Radosne Maluchy, Klub dla Rodzin i Przystań.

Stowarzyszenie SPOZA organizuje dla najmłodszych podopiecznych zajęcia: edukacyjne, terapeutyczne, logopedyczne, reedukacyjne i inne. Rodzice, głównie Mamy, korzystają z pomocy prawnika, psychologa, pośrednika pracy, dietetyka, pediatry, położnej, instruktora pierwszej pomocy, doradcy noszenia dzieci w chustach i nosidłach. Nasi niepełnosprawni podopieczni, głównie z autyzmem, Zespołem Aspergera i Zespołem Downa, uczestniczą w terapii grupowej i zajęciach indywidualnych przystosowujących ich do życia w społeczeństwie.

Na Targowej 66 dzieje się wiele, o wszystkim co robimy piszemy na
Facebooku.

https://www.facebook.com/miniprzedszkoleradosnemal uchy/

https://www.facebook.com/radosne.maluchy

Zachęcamy Państwa do zapoznawania się z naszą działalnością.

DZIAŁAMY! POMAGAMY! WSPIERAMY!

Lokal przy ulicy Targowej 66, to dla zespołu specjalistów SPOZA i naszych podopiecznych DRUGI DOM. To tu realizujemy projekty dzięki dotacjom z różnych źródeł i wsparciu sponsorów indywidualnych. Niestety dotacje nie pokrywają wszystkich niezbędnych kosztów, w tym między innymi opłat czynszowych, które miesięcznie wynoszą 700 zł.

Naszym celem jest zebranie środków na opłaty za lokal do końca roku. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie i przekazanie darowizny. Każda kwota wpłacona na nasze konto to kolejny miesiąc podarowany podopiecznym: specjalistyczna opieka, ich szczęśliwe chwile,  spokojny czas i dużo radości. Jeśli uda nam się zebrać więcej niż zaplanowaliśmy, to wszystkie środki przeznaczymy na utrzymanie lokalu (opłaty za gaz, energię, telefon, Internet).

Wsparli

50 zł

jędrzej

10,45 zł

A.B.

udało się,gratuluję!
100 zł

KM

Dziekuję, że jesteście:)
165 zł

Rafał

50 zł

Krystyna

Zawsze blisko Was
15 zł

Mama dziecka z Zespołem Aspergera

WARTO Was wspierać :)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
111%
5 561 zł Wsparły 64 osoby CEL: 5 000 ZŁ