Walczymy o sprawność Stasia! Nie możemy się poddać!

Staś Madej

Walczymy o sprawność Stasia! Nie możemy się poddać!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0289249
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Staś Madej, 6 miesięcy
Szydłowiec, mazowieckie
Rozszczep kręgosłupa krzyżowego, przepuklina zamknięta odcinka lędźwiowo-krzyżowego
Rozpoczęcie: 19 Czerwca 2023
Zakończenie: 20 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Kiedy Staś był jeszcze pod sercem mamy, wszystkie wyniki badań były prawidłowe. Nic nie wskazywało na jakiekolwiek odchylenia. Los przygotował dla nas jednak straszliwą niespodziankę. Synek urodził się ze zdiagnozowanym rozszczepem kręgosłupa i przepukliną oponowo-rdzeniową. Nasz świat zawalił się w kilka sekund…

Rokowania są zatrważające. Na ten moment lekarze poinformowali nas, że Staś będzie zmagał się z niedowładem stóp i w przyszłości nie będzie chodził! Dostaliśmy pilne skierowanie do szpitala w Łodzi, gdzie synek w najbliższym czasie przejdzie skomplikowaną operację. Już teraz wiemy jednak, że zabieg nie wystarczy. Stasia czeka w przyszłości długie i wymagające leczenie oraz rehabilitacja, prawdopodobnie do końca życia!

Stanisław Madej

Nie poddajemy się! Walczymy i wierzymy, że mimo tak straszliwych prognoz, Staś będzie miał szansę na chociaż częściowe odzyskanie sprawności. Boimy się tego co nas czeka, ale nie możemy teraz się załamać. Mamy tylko jedno wyjście – zebrać w sobie siły i wspólnie zawalczyć o to, by Staś miał szansę na jak najlepsze funkcjonowanie w przyszłości.

Stanisław Madej

Koszty operacji, dalszego leczenia i systematycznej rehabilitacji wiążą się z kwotą, której nie jesteśmy w stanie sprostać samodzielnie. Bardzo prosimy Was o wsparcie, które umożliwi nam walkę o sprawność Stasia. Tylko tak możemy przybliżyć synka do zdrowia i szczęśliwego życia. Prosimy, nie zostawiajcie nas. Każda złotówka ma teraz olbrzymie znaczenie!

Rodzice Stasia

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0289249
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki