Bądź drogowskazem na drodze do sprawności!

Stanisław Urbańczyk

Bądź drogowskazem na drodze do sprawności!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0222810
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Stanisław Urbańczyk, 2 latka
Tychy, śląskie
Zaburzenia neurorozwojowe, krwawienie dokomorowe
Rozpoczęcie: 13 Września 2022
Zakończenie: 4 Października 2023

Opis zbiórki

Staś ma niecałe dwa latka. W okresie okołoporodowym doznał wylewu do lewej komory mózgu. Wtedy zaczął się nasz zły sen... 

Boimy się o naszego syna. Boję się o jego zdrowie, sprawność, o to, czy kiedykolwiek będzie samodzielny. Przeraża nas, że to, co przeszedł na samym początku, będzie, jak cień, towarzyszyć mu do końca życia...

Choroby i niepełnosprawności Stasia nie zmyły jednak uśmiechu z jego twarzy. Jest silnym chłopcem, przez co mam ogromną nadzieję, że pokona chorobę. Że z moją pomocą wypracuje szansę na normalne, cudowne życie, na które tak bardzo zasługuje.

Stanisław Urbańczyk

Synek wymaga specjalistycznej rehabilitacji, przede wszystkim prawej strony ciała. Oprócz tego uczęszcza na terapii ręki, korzysta z pomocy psychologiczno-pedagogicznej oraz logopedycznej. W związku z niepełnosprawnością Staś musi być pod stałą opieką neurologa.

Z powodu zbyt niskiego tętna oraz niedomkniętej przegrody międzyprzedsionkowej pozostaje pod opieką kardiologa. Dodatkowo cierpi z powodu niskiej koordynacji ruchowej, która powoduje częste potknięcia i upadki. 

Stała i niezwykle intensywna opieka medyczna, jest jedyną szansą dla mojego syna. Dlatego błagamy o pomoc. Brakuje nam środków, by zapewnić dziecku niezbędne godziny rehabilitacji... Twoja pomoc przetrze szlak do jego sprawności!

Ola i Kamil, rodzice

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0222810
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki