Pomimo przeszkód i trudności! Pomóż i uczyń codzienność Stefanii lepszą!

Stefania Stelmaszewska

Pomimo przeszkód i trudności! Pomóż i uczyń codzienność Stefanii lepszą!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0199208
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie, rehabilitacja, sprzęt medyczny

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Stefania Stelmaszewska, 73 lata
Kwilcz, wielkopolskie
Stan po amputacji lewej nogi - cukrzyca typu II
Rozpoczęcie: 14 Kwietnia 2022
Zakończenie: 4 Kwietnia 2024

Opis zbiórki

Moja ciocia sama by nie poprosiła o pomoc, a wiem jak bardzo jej potrzebuje. Dlatego w jej imieniu oraz jej najbliższych, chciałabym w kilku zdaniach podzielić się jej historią i poprosić o wsparcie.

Ciocia Stefania jest przede wszystkim cudowną mamą, opiekuńczą babcią – osobą z sercem na dłoni. Całe życie pomagała innym, poprzez swoją ciężką pracę i pełne zaangażowanie. W związku z bardzo ciężką chorobą i szeregiem dodatkowych schorzeń amputowano jej lewą nogę. Potrzebuje pomocy, żeby móc normalnie żyć i odzyskać niezbędną niezależność.

Obecnie zajmuje się nią syn, który w ubiegłym roku sam uległ wypadkowi. Po dwóch skomplikowanych operacjach sam wymaga rehabilitacji, a mimo to z oddaniem opiekuje się schorowaną mamą.

Najważniejszymi potrzebami są rehabilitacja, zakup protezy oraz podnośnika pionowego w celu możliwości codziennego funkcjonowania. Tak wysokie koszty przekraczają wielokrotnie ich możliwości finansowe – bez wsparcia to się po prostu nie uda.

Prosimy bardzo o pomoc, bo to jedyna szansa na lepsze życie.  Życie, które pomimo tylu trudów i wyrzeczeń wciąż potrafi zaskakiwać dobrem i pięknem. A przecież tego byśmy chcieli jak najwięcej dla naszych bliskich. Za każde wsparcie – w imieniu cioci – stokrotne dziękuję.

Ania

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0199208
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki