STO na Bemowie dla Michasia

Zespół Szkół STO na Bemowie
organizator skarbonki

Kochani,

Tworzymy tę skarbonkę, aby mogły na nią wpływać pieniądze ze "świątecznego targu rupieci" w naszej szkole. Fundusze ze skarbonki trafiają bezpośrednio na konto Michała Boguckiego w Fundacji Siepomaga.

Michałek jest dzieckiem chorym na rdzeniowy zanik mięśni SMA. Michaś potrzebuje podania terapii genowej, której koszt wynosi  ponad 9 mln zł... Kwota jest niewyobrażalnie wysoka, a czas na leczenie chłopca ograniczony... Aby terapia została podana, jego masa nie może przekroczyć 13,5 kg... 

Zebranie takiej sumy w pojedynkę jest po ludzku niemożliwe, a w grupie graniczy z cudem. Na szczęście,  takie się już tutaj zdarzały:) Dzięki bezinteresownej pomocy obcych osób, wiele dzieci chorych na SMA otrzymało lek ratujący ich życie! Wśród szczęśliwców znaleźli się, między innymi,  Franio Surdel, Kacpi Boruta, Mia, Franio Marcinkowski :)

Teraz pomocy potrzebuje Michaś. Chcemy przybliżyć tego Malucha i jego Rodziców do osiągnięcia wymarzonego celu. Wierzymy, że z Waszą pomocą się uda. :) 

Zachęcamy do brania udziału w kiermaszu i udostępniania zbiórki dla Michasia wśród znajomych.

*Naszym celem jest wspólne uzbieranie 1000 zł, jednak po uzbieraniu planowanej kwoty, darowizny w dalszym ciągu mogą wpływać do skarbonki, a z niej prosto na konto Michasia :) 

Wsparli

10 zł

Anonimowy Pomagacz

160 zł

Natalia R

Ściskamy i trzymamy kciuki 💙
20 zł

Natalia M.

Gra Bankrut
100 zł

Anna

60 zł

Katarzyna Sobiech-Grabka

30 zł

Ola R.

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
201%
2 015 zł Wsparły 33 osoby CEL: 1 000 ZŁ