Fundacja Sto Pociech

Fundacja Sto Pociech

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

Pomysły na to, co dzieje się w Stu Pociechach, czerpiemy z naszej codzienności. Warsztaty, wykłady i spotkania, to efekt poszukiwania wciąż nowych sposobów na to, jak szczęśliwie, twórczo i z pożytkiem dla całej rodziny spędzać ze sobą czas powszedni i świąteczny oraz jak uporać się z rozmaitymi problemami, oraz bolesnymi doświadczeniami dotykającymi rodziny z małymi dziećmi.

Stosujemy nowatorskie programy edukacyjne dla dzieci w wieku od 0 do 7 i ich rodziców, opierające się na zdobywaniu wiedzy poprzez doświadczanie, obserwowanie i twórcze wykorzystywanie otaczającej rzeczywistości. Chcemy, aby w Stu Pociechach maluchy  poznawały świat w towarzystwie widzących z tej samej perspektywy, a rodzice oderwali się od domowych i pozadomowych obowiązków, podzielili radościami i troskami, a przede wszystkim ucieszyli się, że mamy siebie nawzajem.

Wspieramy rodziców w postawie odpowiedzialnego rodzicielstwa. Na wspólnych spotkaniach rodzice wzmacniają siebie w byciu wystarczająco dobrym rodzicem.

Zapraszamy również na wydarzenia jednorazowe i wyjątkowe, o których na bieżąco informujemy w naszym kalendarzu.

Wszystkie zdarzenia w Stu Pociechach realizowane są przez specjalistów przygotowanych do twórczej pracy z małymi dziećmi oraz do wspierania rodziców w ich roli wychowawczej.

Współpracujemy z ekspertami z różnych organizacji pozarządowych oraz ośrodków akademickich.

Wpłaty

Ładuję...