Stowarzyszenie Gwiazdka Z Nieba

Stowarzyszenie Gwiazdka Z Nieba
8 Stałych Pomagaczy
Wojciech Augustyniak
5 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Zielona Góra, lubuskie

POMÓŻ NAM W WALCE O ŻYCIE I ZDROWIE POTRZEBUJĄCYCH ❗️

Działalność Stowarzyszenia polega w głównej mierze na gromadzeniu funduszy dla chorych i niepełnosprawnych, z przeznaczeniem na przeprowadzanie trudnych operacji, drogiego leczenia, długotrwałych rehabilitacji.

Nasze działania możesz na bieżąco obserwować na fan page Stowarzyszenie Gwiazdka z Nieba

Nasi podopieczni:

Emilia Gajda-Idziak- dzielna młoda kobieta, walcząca ze wznową grasiczaka, rzadkiego nowotworu, który po raz drugi chce odebrać jej życie. 

Klara Ślązak - czterolatka cierpiąca na zespół wad  wrodzonych, zbieramy fundusze na pilną operację ratującą zdrowie małej wojowniczki! Wesprzyj na: Klara Ślązak

Ania Orłowska #dzielnaAnia - cierpiąca na SMA1, zbiórka na terapię genową zakończona w czerwcu 2021 r.

Bartosz Najdek - 14-latek cierpiący na śmiertelną chorobę genetyczną Niemanna-Picka typu C1, możecie wsprzeć Bartka swoim 1%. Aktualnie udało nam się zabezpieczyć jego lecznie na najbliższy rok. Liczymy, że będzie

Ponadto: Anna i Adam, którym spłonął dom, Iga walcząca z glejakiem mózgu, Lucek zatruty rtęcią, Maja cierpiąca na SMA2, rodzina pogorzelców z Kiełpina...

Aktualnie angażujemy się w również w pomoc związaną z wojną w Ukrainie. Dokonaliśmy zakupu środków medycznych z przeznaczeniem do działań na froncie, a także wspieramy przybyłych uchodźców. 

WPŁATY MOŻNA DOKONAĆ W RAMACH KAMPANII: 

>> Wsparcie dla dzieci z Ukrainy <<

Organizujemy: kiermasze, festyny, grupy licytacyjne. Wspieramy w codziennym funkcjonowaniu rodziny, które są pod naszą opieką. Jesteśmy młodym Stowarzyszeniem, które powstało, aby pomóc zebrać środki na leczenie małej zielonogórzance Ani Orłowskiej. Ania jest chora na SMA1 i potrzebowała ogromnej sumy na zakup terapii genowej. Wspólna działalność pokazała nam, że nadal chcemy pomagać jako Stowarzyszenie Gwiazdka z Nieba. Jesteśmy pasjonatami działalności charytatywnej i pomocy potrzebującym, natomiast doświadczenia z innych organizacji sprawiają, że nasze działania są na najwyższym poziomie.

Aby objąć pomocą jak najwięcej osób potrzebujących, poszukujemy wsparcia darczyńców. Nasze działania są oparte na całkowitym wolontariacie, z opłacanych przez nas składek pokrywamy koszty utrzymania Stowarzyszenia. Jednak, aby nasza praca przyniosła podopiecznym jak najwięcej - potrzebujemy wsparcia na zakup materiałów niezbędnych do organizacji kiermaszy, promocji wydarzeń i zbiórek. Naszym marzeniem jest całkowite odciążenie rodziny naszych podopiecznych od zmartwień związanych z pozyskaniem środków na leczenie. 

Za każdą najmniejszą wpłatę ogromnie DZIĘKUJEMY! 

Możesz również przekazać nam 1% podatku:

Całość zasili fundusz interwencyjny, z którego będą mogli skorzystaćpodopieczni, którzy będą wymagali pilnej operacji czy leczenia, a nie będą posiadali jeszcze środków na zbiórce! Twój 1% wykorzystamy w 100%!

Nr KRS: 0000507234

Cel szczegółowy: 36306

8 Stałych Pomagaczy
Wojciech Augustyniak
5 zł miesięcznie