Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów As

Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów As

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Mława, mazowieckie

Szanowni Państwo,
Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Aktywności Seniorów „AS” powstało z myślą o osobach starszych. Głównym celem naszej Organizacji, jest zwiększenie aktywności Seniorów w swoich lokalnych środowiskach poprzez różnorodne formy działania. Chcemy pomagać w organizowaniu dla Państwa ciekawych form aktywności w przestrzeni kulturotwórczej, artystycznej, turystycznej, naukowej, profilaktycznej, międzypokoleniowej.

Motto naszej działalności brzmi: "Ciesz się życiem razem z nami". Jest to zaproszenie dla tych wszystkich z Państwa, którzy chcieliby wspólnie spędzać czas, rozwijając swoje talenty, pasje i zamiłowania, a tym samym dzielić się radością z osiągniętych wspólnie sukcesów. 

To zaproszenie kierujemy również do tych z Państwa, firm i instytucji, przyjaciół i sympatyków, którzy razem z nami chcą pomagać najbardziej potrzebującym, wskazując pomysły na radosne spędzanie czasu oraz angażując się w niesienie pomocy również tej materialnej. Chcemy, by Państwa życiowe doświadczenie stało się fundamentem kreatywnej działalności, dającej radość nie tylko nam samym, ale również wszystkim ludziom, którzy są wokół nas.

Głównym celem naszego Stowarzyszenia jest zwiększenie aktywności seniorów w swoich lokalnych środowiskach poprzez różnorodne formy działania. Chcemy pomagać w organizowaniu dla Państwa ciekawych form aktywności w przestrzeni kulturotwórczej, artystycznej, turystycznej, naukowej, profilaktycznej, międzypokoleniowej.

Motto naszej działalności brzmi: "Ciesz się życiem razem z nami". Jest to zaproszenie dla tych wszystkich z Państwa, którzy chcieliby wspólnie spędzać czas, rozwijając swoje talenty, pasje i zamiłowania a tym samym dzielić się radością z osiągniętych wspólnie sukcesów. To zaproszenie kierujemy również do tych z Państwa, którzy razem z nami chcą pomagać najbardziej potrzebującym, wskazując pomysły na radosne spędzanie czasu oraz angażując się w niesienie pomocy również tej materialnej. Chcemy, by Państwa życiowe doświadczenie stało się fundamentem kreatywnej działalności, dającej radość nie tylko nam samym, ale również wszystkim ludziom, którzy są wokół nas.

Terenem naszej działalności jest region województwa mazowieckiego, lecz marzeniem władz Stowarzyszenia jest ogólnopolski zakres działania zrzeszający członków z całego kraju i nie tylko. Zależy nam bardzo, by drzemiący w Państwu potencjał i życiowe doświadczenie zostały bardziej wykorzystane dla osiągnięcia wspólnych celów i korzyści.

Zapraszając Państwa do działalności naszej organizacji, proponujemy bardzo ciekawą podróż do źródeł naszych i Państwa talentów, pasji, niespełnionych marzeń do rozwoju wiedzy i kompetencji społecznych, do aktywnych form spędzania czasu przez kulturę i sztukę jak również do poznawania otaczającego nas świata przez wspólne działania.

Jeśli zatem chcą Państwo udać się z nami w tę niezwykłą podróż, zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i prosimy o kontakt z biurem naszego Stowarzyszenia.

"Ciesz się życiem razem z nami !!!"