Stowarzyszenie Ratujemy

Stowarzyszenie Ratujemy

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Katowice, śląskie

Jesteśmy stowarzyszeniem, którego celem jest edukacja społeczeństwa w zakresie Pierwszej Pomocy oraz tego, aby na ulicach było coraz bezpieczniej!

NASZA MISJA
Naszym głównym celem jest edukacja z zakresu Pierwszej Pomocy i bezpieczeństwa. Dążymy do tego, aby ludzie chcieli i potrafili pomagać w sytuacjach zagrożenia. Każdego z nas może spotkać wypadek lub przeciwność losu i każdy z nas chciałby wtedy uzyskać odpowiednią pomoc.

Codziennie w Polsce dochodzi do kilku tysięcy zachorowań i wypadków.

A ty?... Wiesz jak pomóc? Jeśli nie to jesteśmy tu dla Ciebie!

NASZ ZESPÓŁ
To ludzie z pasją. Nasz zespół tworzą osoby związane na co dzień z medycyną i ratownictwem różnej maści. Poświęcają każdą wolną chwilę na samokształcenie i rozwój, dzięki czemu są świetni w tym co robią. Każdy z nas jest inny i właśnie ta różnorodność tworzy nasz zespół tak wyjątkowym.

WIEDZA
Odwiedź naszego bloga lub social media, aby edukować się z zakresu Pierwszej Pomocy zupełnie za darmo! Wrzucamy tam mnóstwo ciekawych i edukacyjnych treści, aby każdy miał do nich dostęp.

Zobacz naszą bazę wiedzy! Kliknij tutaj

POMYSŁY
Mamy milion pomysłów na minutę, ale każdy staramy się realizować. Finansujemy nasze projekty z dotacji oraz darowizn. Jeśli chcesz pomóc, wesprzeć nas lub zrobić coś dobrego dołącz do nas!

Codziennie w Polsce dochodzi do kilku tysięcy zachorowań i wypadków. A ty?... Wiesz jak pomóc? Jeśli nie to jesteśmy tu dla Ciebie!

Jesteśmy organizacją non profit. Utrzymujemy się z darowizn oraz działalności statutowej. Wszystkie fundusze przeznaczamy na ciągły rozwój, nowe projekty oraz na coraz nowszy sprzęt szkoleniowy.

Każda złotówka jest dla nas bardzo cenna i będziemy wdzięczni za każdą pomoc <3

Odwiedź naszą stronę i zobacz więcej! www.ratujemy.org

Dziękujemy! 

/ Zespół RatujeMY+

Wpłaty

Ładuję...