OSTATNIA SZANSA❗️Mamy czas do 30 czerwca❗️

Maja Strzelecka
Zbiórka zakończona

OSTATNIA SZANSA❗️Mamy czas do 30 czerwca❗️

Cel zbiórki:

Operacja skoliozy metodą VBT

Maja Strzelecka, 14 lat
Wrocław, dolnośląskie
Skolioza
Rozpoczęcie: 16 Maja 2022
Zakończenie: 6 Lipca 2022

Rezultat zbiórki

Dziękujemy wszystkim Darczyńcom za okazanie wsparcia naszej córce Mai. Dzięki tak wspaniałym ludziom jak Państwo dostała swoją szansę na lepsze jutro. Córka jest już po udanej operacji i stawia pierwsze kroki z prostszym i ruchomym kręgosłupem. Życzymy wszystkim, aby dobro okazane dla Mai wróciło do każdego uczestnika zbiórki z potrójną mocą i zawsze towarzyszyło w życiu. Jesteście Państwo dla Nas i dla Mai WIELKIMI ludźmi i tacy pozostaniecie w naszych sercach. 

Rodzice i Maja

Opis zbiórki

Nasza córka Maja ma 12 lat. Gdy miała 5 lat zdiagnozowano u niej postępującą skoliozę. Mimo specjalistycznej rehabilitacji i gorsetowania ortopedycznego choroba Mai nadal postępuje. 

Najprostsze czynności sprawiają jej ból. To, co przyjemne dla większości, czyli jazda rowerem, spacerki nie dają wytchnienia. Ograniczenia uniemożliwiają Mai robić to co lubi.

Rozwiązaniem jest zabieg VBT (Vertebral Body Tethering). Na ten moment jest to jedyna opcja,  by mogła rozpocząć życie bez fizycznych ograniczeń – lecz trzeba działać szybko. Planowana operacja Mai została niestety odwołana w ostatniej chwili… Nie jest już refundowana, a operacji zapewni jedynie prywatne finansowanie. Koszt operacji wynosi ponad 200 tysięcy złotych! Mamy zaledwie kilka tygodni, by zdobyć te środki i uratować przyszłość córki!

Z powodu zaawansowanego już skostnienia kości ostateczny termin operacji metodą VBT został wyznaczony na 30 czerwca! Później możliwa będzie już tylko tradycyjna operacja skoliozy, która wiąże się z całkowitym unieruchomieniem części kręgosłupa oraz utratą jego ruchomości. Tego typu operacja jest nieodwracalna i na zawsze zmieni życie naszej córki, czego pragniemy uniknąć. 

Powrót do zdrowia to jedyna szansa na spełnienie marzeń i planów Mai. Patrzenie jak cierpi jest dla nas nie do zniesienia. Ta operacja jest ostatnią szansą!

Rodzice Mai

Obserwuj ważne zbiórki