STU dla Nepalu

Agnieszka Wcisło
organizator skarbonki

Pomóżmy poszkodowanym w trzęsieniach ziemi w Nepalu! Tam liczy się każda złotówka! W akcję włączyła się Wyższa Szkoła Zarządzania i Bankowości w Krakowie, Publiczne Gimnazjum nr 52 Ojców Pijarów w Krakowie, Bonobo Księgarnia Kawiarnia Podróżnicza, Cafe Kontynenty, Klubokawiarnia Kącik 6, Warsztaty Śmiechu oraz Galeria i Szkoła Rysunku Zalubowski w Krakowie. W ramach akcji STU dla Nepalu u partnerów organizowane są slajdowiska, a cały czas można tam korzystać z puszek PAH lub z net-skarbonki (szczegóły w wydarzeniu STU dla Nepalu na FB).

DOŁĄCZ do wydarzenia STU dla Nepalu na FB, ZAPROŚ znajomych i POLUB stronę STU nawet wtedy, gdy nie dokonujesz wpłaty. Spróbuj uruchomić STU! Jeśli wolisz przeznaczyć swoje pieniądze na inny cel, jesteś we właściwym miejscu. Wybierz potrzebującego, skarbonkę lub organizację i działaj. Tu się pomaga!

Wsparli

217 zł

Agnieszka Wcisło

Od uczestników pokazów Agnieszki Wcisło ("Przepych Tajlandii i surowe piękno Kambodży", "Koloryt Indii i Nepalu"), które odbyły się w Cafe Kontynenty w Krakowie
20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

crazyeva

200 zł

Anonimowy Pomagacz

Karmpa Khyenno

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
217%
2 173,73 zł Wsparło 40 osób CEL: 1 000 ZŁ