swiatwielkoscipokoju

Jolcia
organizator skarbonki
"Jeżeli zbiórka zakończy się pomyślnie, Darek i jego rodzice przez kolejne dwa lata nie będą musieli martwić się o to, czy wystarczy im środków, żeby wykupić wszystkie potrzebne leki. Każdy z nas ma czasem taki dzień, kiedy wpatruje się w sufit. Ale potem możemy wstać i wrócić do życia. Darek wpatruje się w sufit, ponieważ choroba każe mu leżeć. I nie jest w stanie tego zmienić. Może tylko godnie ją znosić aż do końca. Pomóżmy mu w tym!"

...

Darek to nie słodki berbeć, który rozczuli nasze serca. Darek to dorosły facet, który CHCE ŻYĆ, chce żyć normalnie a nie "lepiej od innych". A w rozliczeniu podatkowym wypełnienie PiT-0 zajmuje ok.minuty.

...

Mikołaj, imieniny, Święta, Sylwester: zamiast wierszyka w SMS, złóż życzenia tutaj - równowartość rozmowy telefonicznej, karty pocztowej, znaczka na list wrzuć do Skarbonki, to będzie najpiękniejszym z życzeń, bo realnym wsparciem dla Darka.

Wsparli

9 zł

Anonimowy Pomagacz

:)
2 zł

Anonimowa Pomagaczka

Mądrze napisane, a poza wszystkim w kupie siła.. nie dużo, ale zawsze coś :)
X zł

Jolcia (przezn.)

Na dobry początek. Darek, trzymaj się! Wspólnie zbierzemy pieniążki na rehabilitację, byście Ty i Twoi rodzice nie musieli się martwić "co dalej"!
Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
42%
21 zł Wsparły 3 osoby CEL: 50 ZŁ