Świąteczna Skarbonka na prezenty dla Rodzinnych Domów Dziecka Happy Kids

Fundacja Happy Kids
organizator skarbonki

Anonimowy Pomagacz

Święta Bożego Narodzenia to czas szczególny i magiczny. Kojarzą nam się one przede wszystkim z rodziną, choinką, wspólnym kolędowaniem i obdarowywaniem najbliższych podarkami.
To czas magii i wiary, że marzenia się spełniają.

Przy okazji tego jedynego i wyjątkowego dnia w roku, zachęcamy Cię do udziału w wyjątkowej zbiórce świątecznej i wpłat na upragnione prezenty dla naszych podopiecznych z Rodzinnych Domów Dziecka Fundacji Happy Kids.

Do Rodzinnych Domów Dziecka prowadzonych przez Fundację Happy Kids trafiają dzieci zaniedbane, krzywdzone, ze środowisk marginalizowanych i pozbawione opieki rodziców biologicznych.

Zostań Świętym Mikołajem i wpłać dowolne środki pieniężne na podarunki dla Kajtka, Oliwki, Kuby, Leny i wielu innych podopiecznych z Fundacji Happy Kids. Jesteśmy przekonani, że dzięki Twojej hojności dzieci będą miały szansę cieszyć się prawdziwą Wigilią, a także upragnionymi prezentami. Dołączamy kilka przykładowych listów do Świętego Mikołaja, które pisały z wypiekami na twarzy dzieciaki z fundacji Happy Kids :)

 

O takich prezentach marzą dzieci i młodzież...

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

Anonimowy Pomagacz

****

Fundacja Happy Kids działa od 2001 roku. Posiada status organizacji pożytku publicznego i jest wpisana do Rejestru Stowarzyszeń, innych Organizacji Społecznych i Zawodowych, Fundacji oraz Publicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej.  Prowadzi 19 Rodzinnych Domów Dziecka. Do tej pory pomogła ok. 300. dzieciom i młodzieży w wieku od kilku tygodni do 25-roku życia.

Anonimowy Pomagacz

 

Anonimowy Pomagacz

Wsparli

600 zł

Wpłata anonimowa

200 zł

Grzegorz

100 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

Kuba

100 zł

Wpłata anonimowa

20 zł

Wpłata anonimowa

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
33%
3 320 zł Wsparło 13 osób CEL: 10 000 ZŁ
Wesprzyj