Fundacja "Święty Mikołaj dla Seniora"

Fundacja "Święty Mikołaj dla Seniora"
3 Stałych Pomagaczy
Anonimowa Pomagaczka
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

W ramach inicjatywy Święty Mikołaj dla Seniora, od 2018 roku, w okresie poprzedzającym święta Bożego Narodzenia, zapraszamy do akcji Domy Pomocy Społecznej i placówki opieki, zachęcając ich podopiecznych do pisania listów ze swoimi potrzebami i marzeniami, które poprzez naszą stronę internetową będą mogły trafić do Świętych Mikołajów, czyli ludzi o wielkich sercach.

Akcja oraz fundacja powstały, bo zauważyliśmy, że brak jest w Polsce inicjatyw dedykowanych Seniorom i Podopiecznym placówek opieki. Zależy nam na wspieraniu właśnie tej grupy osób, która staje się coraz bardziej marginalizowana. 

Skromność tych ludzi często nie pozwala im prosić o pomoc innych, w wyniku czego ze swoją chorobą, czy samotnością mierzą się po cichu. Świadomość, że jesteśmy jedyną inicjatywą skierowaną bezpośrednio do osób przebywających w placówkach opiekuńczych, motywuje nas do jeszcze intensywniejszej pracy i działania na coraz większą skalę, dlatego nie przestajemy się rozwijać.

W 2021 roku, dzięki naszym darczyńcom, udało nam się zrealizować marzenia ponad 8 500 Seniorów z całej Polski.

Żeby móc działać dalej i przygotowywać się do kolejnej edycji potrzebujemy wsparcia finansowego na bieżące funkcjonowanie Fundacji.

Każda wpłata przybliża nas do realizacji marzeń naszych Podopiecznych! ❤️

Wpłaty

Ładuję...

3 Stałych Pomagaczy
Anonimowa Pomagaczka
10 zł miesięcznie