#SwimForDream

Fundacja Trzeba Marzyć
organizator skarbonki

"....Kochana Fundacjo - powtarzam po raz kolejny - jesteście niezawodni ! ! ! Mój wówczas 6 letni syn otrzymał od Was w prezencie spełnienie marzenia i niezapomniane wrażenia w Legolandzie... Teraz ma 8 lat i wspomina ten pobyt ze szczegółami..." 

Rafał Dadej

Takie posty i wiadomości otrzymuje Fundacja Trzeba Marzyć dość często od rodziców dzieci będących pod opieką, lub samych Marzycieli, którymi są ciężko chorzy pacjenci dziecięcych oddziałów onkologii i hematologii. 

Kilka lat temu, aby zebrać pieniądze na spełnianie marzeń tych dzieci, przeszedłem samotnie z plecakiem w zimie całe polskie wybrzeże od Świnoujścia po Piaski, pokonując ok. 530 kilometrów. Dzięki temu wysłaliśmy trójkę Marzycieli do Disneylandu. 

Na codzień jestem menadżerem i jak każdego, pochłania mnie praca, a w wolnych chwilach sport. Ostatnio triathlon. Ale cały pozostały czas poświęcam społecznie na rzecz Fundacji Trzeba Marzyć, będąc jej wolontariuszem i prezesem już kilkanaście lat. Staram się pokazać, że można dawać siebie innym w różny sposób, a warci jesteśmy właśnie tyle, ile innym dajemy. Bo działanie na rzecz innych, to #więcejnizpomaganie

Dlatego już 22 sierpnia przepłynę Zatokę Gdańską od Kużnicy do Rewy. Nie jestem zawodowym, ani wybitnym pływakiem, więc odległość ta w postaci ponad 11 km będzie dla mnie sporym wyzwaniem. Wspierają mnie Partnerzy i Przyjaciele, ale końcowa praca będzie należeć do mnie. A będzie to dla mnie nielada wyzwanie, bo oznacza płynięcie kilka godzin non-stop. 

Mam nadzieję, że Ty również mnie wesprzesz i razem zbierzemy kolejne środki na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci, podopiecznych Fundacji Trzeba Marzyć. Podczas marszu "Piaskiem w raka" zbierałem na marzenia trójki dzieci, które pragnęły odwiedzic Disneyland. Tym razem moim celem jest zebranie na marzenia dwójki dzieci:

- Ciężko chorej Oliwki, która ma 10 lat i marzy o zabawie w Disneylandzie 

- Madzi, która ma 5 lat i jest pacjentką onkologii UCK w Gdańsku, a marzy o placu zabaw do ogrodu

Całość przygotowań i relacji śledzić będzie można na profilu Fundacji Trzeba Marzyć na Facebook'u

A więcej o Fundacji i spełnionych marzeniach poczytacie na stronie inernetowej www.trzebamarzyc.org

Wsparli

50 zł

Anonimowy Pomagacz

200 zł

Anonimowy Pomagacz

65 zł

Pawel

100 zł

Magda

30 zł

Anonimowy Pomagacz

40 zł

Pawel

Bo marzenia warto spełniać!

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do:
5%
645 zł Wsparło 10 osób CEL: 11 000 ZŁ