Szansa dla Dawidka

Agniesz Ka
organizator skarbonki

Mama Dawidka była już w zaawansowanej ciąży, gdy poroniła. Kilka miesięcy temu dowiedziała się, że życie jej kolejnego dziecka jest poważnie zagrożone.

"HLHS- serce jednokomorowe", taka była diagnoza lekarska. Nie odebrała ona jednak pani Lidii nadziei, gdyż dowiedziała się, że mając połowę serca dziecko może żyć.

Konieczne są jednak trzy operacje, by umożliwić serduszku dalszą pracę: jedna tuż po porodzie, druga pół roku później i trzecia, w okolicach trzecich urodzin. Rodzice innych dzieci z wadami serca skierowali ją do Kliniki Uniwersyteckiej w Munster, gdzie dzieci z najbardziej skomplikowanymi wadami serca operuje profesor Edward Malec, światowy specjalista w zakresie HLHS. W Niemczech będzie ona jednak prywatną pacjentką.

"Ponad 330 tysięcy złotych to cena za operację serca Dawidka. Cena za życie mojego dziecka… Wiem jednak, że tylko tam ma największą szansę, żeby przeżyć" mówi pani Lidia.

Możemy pomóc Dawidkowi:

- przekazując darowiznę https://www.siepomaga.pl/szansa-dla-dawidka

- udostępniając zbiórkę https://www.siepomaga.pl/sercedawidka#skarbonki

- licytując na bazarku charytatywnym fanty, za które wpłaty zasilają zbiórkę dla Dawidka https://www.facebook.com/groups/1303228456388374/

- przekazując fanty na bazarek (kontakt z https://www.facebook.com/joanna.brzezinska.77770)

- wysyłając SMS o treści S5934 pod numer 72365. Koszt 2,46 brutto (w tym VAT)

"Człowiek jest wielki nie przez to, co posiada, lecz przez to, kim jest; nie przez to, co ma, lecz przez to, czym dzieli się z innymi". Bądźmy Wielcy dla Dawidka.

Wsparli

46 zł

D91

9 zł

HANNA

D102
47 zł

Monika Hertmanowska

D105
15 zł

Anna

licytacja albumu
20 zł

Magdalena

50 zł

Joanna

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
102%
2 551 zł Wsparły 93 osoby CEL: 2 500 ZŁ