Szansa na start

Fundacja "Anioły Serc"
organizator skarbonki

Nie zawsze w życiu wszystko się układa.

Tak było z Bożeną i Sławomirem.

W pewnym momencie znaleźli się na życiowych zakrętach i stali się bezdomni. Właśnie wtedy los ich połączył i postanowili wspólnie pokonać przeciwności losu.

Kolejnym wyzwaniem okazała się choroba Pana Sławka. Zdiagnozowana w 2011 roku rozedma płuc nasilała się coraz bardziej. Dzięki swojemu uporowi i determinacji dowiedział się o możliwości przeszczepu płuc który udało się przeprowadzić 7 listopada 2019. Tego dnia urodził się na nowo. Radość z tego faktu przyćmiła jednak informacja, ile kosztują leki. Poniżej link do zbiórki z której zebrana kwota przeznaczona będzie na zakup niezbędnych do funkcjonowania medykamentów.

https://pomagam.pl/mtkfgeep?fbclid=IwAR0y9cW1s0KwP IOPOnsmsWIsVpOAxruIztLqhw0y5neXRkNGmFSrspFbdkk

Monika Markiewicz

I w tym momęcie pojawia się w ich życiu Małgosia. Dzięki niej i my poznajemy historie tej pary. Krótka i szybka decyzja - wchodzimy w to :)

Na dzień dzisiejszy Sławek i Bożenka mieszkają już razem w przyznanym od miasta lokalu socjalnym. Dzięki ludziom dobrej woli udało nam sie już zebrac i umeblować prawie całe mieszkanie :) :)

Monika Markiewicz

Monika Markiewicz

Monika Markiewicz

Niestety ze względu na stan zdrowia chwilowo nie mogą podjąć pracy.

Brakuje nam już  naprawdę niewiele.

Teraz potrzebujem już wsparcia finansowgo, które pozwoli w pełni dokończyć rozpoczęte prace.

P.S.

I mamy też dobre wieści. Już niedługo staną razem na ślubnym kobiercu. I my tam będziemy i napewno podzielimy sie z Wami naszymi wrażeniami ;) Już nie możemy się doczekać <3

Wsparli

20 zł

Powodzenia

200 zł

Edyta Ożarek

Powodzenia i przede wszystkim dużo zdrówka dla Pana Sławomira.
20 zł

Andzia

Powodzenia życzę
Darowizny trafiają bezpośrednio do
24%
240 zł Wsparły 3 osoby CEL: 1 000 ZŁ