To jest szczyt wszystkiego!

Krzysztof Mańkowski
organizator skarbonki

„Biegiem na pomoc” nie przestaje biec i ja także. Było daleko, teraz będzie wysoko!

Już 24 stycznia 2015 wystartuję w Marriott Everest Run (http://www.everestrun.pl/).

Od momentu startu będę mieć 24 godziny, by pokonać dystans równy wysokości majestatycznego Mount Everestu. Przede mną 42 piętra luksusowego biurowca, które będę musiał pokonać 65 razy, aby przebyć 8848 metrów – wysokość bezwzględną Dachu Świata. To aż 2730 piętra!

Swój wysiłek chcę zadedykować osobom z autyzmem i przy tej okazji zebrać 2730 zł (1 zł = 1 piętro) na diagnozę najmłodszych dzieci dotkniętych tym zaburzeniem. Wasze wsparcie będzie dla mnie zobowiązaniem do pokonywania momentów słabości i zwątpienia, które czekają mnie w trakcie tej morderczej doby.

Czy mi się uda…? Z Waszą pomocą NA PEWNO TAK!

Wasza pomoc będzie dla mnie najlepszym, dozwolonym środkiem dopingującym. Nie poddam się wiedząc, że kibicujecie i razem ze mną wyprzedzacie autyzm u maluchów. Każda Wasza wpłata da mi siłę, a dzieci z autyzmem przybliży do samodzielnego życia w przyszłości.

Nie zwlekajcie i biegnijcie razem ze mną na charytatywny szczyt!

Aktualizacja, 21.01.2015, godz. 14:00

BREAKING NEWS: To jest szczyt wszystkiego!

Biegowa „gazela” z Łodzi także pobiegnie dla dzieci z autyzmem!

Kilka godzin temu napisała do mnie Agata Matejczuk: "Chciałabym dołączyć do akcji i pomóc w diagnostyce dzieci dotkniętych autyzmem. Jeśli biegam dla siebie, mogę dla dzieci, które potrzebują wsparcia i pomocy. To będzie mój cel na ten start.”

Więcej o Agacie m.in. tutaj: http://treningbiegacza.pl/agata-matejczuk-kobieta- ktora-biegnie-kreta-sciezka-zycia To będzie zaszczyt móc robić dobre wyniki dla dzieci z autyzmem w towarzystwie Agaty!

Aktualizacja, 21.01.2015, godz. 21:00

BREAKING NEWS II: To jest szczyt wszystkiego!

Ultras i wielki miłośnik podróży i gór, także zadedykuje swoją wspinaczkę dla dzieci z autyzmem!

Podczas dzisiejszego treningu, Paweł  Śliwiński - https://sliwaatrip.wordpress.com/ - wyraził wielką chęć pomocy przy zbiórce, a oto jego motywacja: „Postanowiłem przyłączyć się do akcji „TO JEST SZCZYT WSZYSTKIEGO!”, ponieważ dedykowanie swojego wysiłku potrzebującym, nie jest mi obce. Chcę to zrobić wspólnie w Krzyśkiem, ponieważ razem startujemy, razem trenujemy, razem mamy szalone pomysły i serducha do działania. Uważam, że razem będzie nam zdecydowanie łatwiej osiągnąć sportowy cel, jakim jest Marriott Everest Run, oraz  ten  mega ważny, charytatywny, który pozwoli przybliżyć dzieci z autyzmem do samodzielnego życia w przyszłości, ponieważ każda złotówka pójdzie na program wczesnej diagnozy  dzieci dotkniętych tym zaburzeniem. Dlatego chcę Was wszystkich zachęcić do wpłacania złotówek i wsparcia osób z autyzmem!” 

Jest mi niezmiernie miło, że bedę miał takie znakomite towarzystwo podczas robienia dobrego wyniku dla dzieci z autyzmem.

Liczymy na Wasze wsparcie. Potrójnie!

                      

Wsparli

38 zł

Anonimowy Pomagacz

Napieramy!
42 zł

Anonimowy Pomagacz

10 zł

Anonimowy Pomagacz

Katewkrate trzyma kciuki!!! Powodzenia!!!
158,7 zł

Krzysztof Mańkowski

To był szczyt wszystkiego! :)
100 zł

Anonimowy Pomagacz

Szczytny cel-w gore:))
25 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
55%
1 505 zł Wsparło 16 osób CEL: 2 730 ZŁ