Szlachetny Szczyt

Szlachetny Szczyt
organizator skarbonki

Szlachetny Szczyt znowu w akcji!

Jesteśmy grupą młodych ludzi z Poznania, która lubi łączyć pasję z pomaganiem. Tak właśnie powstała inicjatywa Szlachetny Szczyt, która polega na prowadzeniu zbiórek charytatywnych przy okazji zdobywania górskich szczytów.

Już w lipcu odbędzie się kolejna wyprawa, której celem jest kaukaski szczyt Kazbek, a to oznacza, że to również czas na kolejną zbiórkę.

Tym razem chcemy wesprzeć Fundację Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu, która działa przy Szpitalu Klinicznym im. Karola Jonschera. Dzięki ich ciężkiej pracy wiele dzieci już zostało wyleczonych i może teraz normalnie żyć, ale wiele też nadal czeka na Waszą pomoc.

W związku z panującą pandemią potrzeby i tym samym koszty związane z leczeniem i pobytem dzieci w szpitalu są znacznie większe – często przekraczają możliwości finansowe ich rodziców, dlatego Wasza pomoc jest teraz tak potrzebna.

Wspólnie możemy wiele osiągnąć!

Szlachetny Szczyt

W pierwszej edycji naszej akcji prowadziliśmy zbiórkę pieniędzy na specjalistycznyczny sprzęt rehabilitacyjny dla podopiecznych Domu Pomocy Społecznej przy zgromadzeniu Sióstr Serafitek w Poznaniu. Nasza górska ekipa zdobyła wtedy szczyt Gran Paradiso oraz podjęto próbę zdobycia Mont Blanc.

Szlachetny Szczyt

Zapraszamy do śledzenia naszych mediów społecznościowych oraz udostępniania zbiórki:

Facebook: https://www.facebook.com/szlachetnyszczyt/

Instagram: szlachetny_szczyt

Wsparli

100 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

20 zł

Anonimowy Pomagacz

100 zł

Anonimowy Pomagacz

50 zł

Anonimowy Pomagacz

15 zł

Anonimowy Pomagacz

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
10%
10 465 zł Wsparło 189 osób CEL: 100 000 ZŁ
Wesprzyj