Szpital Ustrzyki Dolne

typ Szpital

lokalizacja Ustrzyki Dolne, podkarpackie

Miasto Ustrzyki Dolne, w którym siedzibę ma Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej  to przepiękna miejscowość położona w samym sercu Bieszczad.

            Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych jest podmiotem leczniczym i  świadczy opiekę zdrowotną dla mieszkańców Powiatu Bieszczadzkiego oraz turystów odwiedzających Bieszczady.

Szpital udziela świadczeń zdrowotnych w warunkach szpitalnych lub ambulatoryjnych, służących zachowaniu, ratowaniu, przywracaniu lub poprawie zdrowia oraz inne działania medyczne wynikające z procesu leczenia, lub przepisów odrębnych regulujących zasady ich wykonywania. Prowadzi także  działalność mającą  na celu promocję,  ochronę zdrowia i życia ludzkiego oraz profilaktykę zdrowotną.

W związku z sytuacją epidemiologiczną (pandemia COVID-19) i zwiększającą się liczbą zakażeń, Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Ustrzykach Dolnych jest szpitalem pierwszego stopnia gotowości epidemiologicznej, zobowiązanym do zapewnienia miejsc w oddziałach szpitalnych pacjentom w stanie nagłego zagrożenia zdrowia.

Zwracamy się do Państwa z prośbą o wsparcie finansowe podjętych działań mających na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa COVID-19. Darowizna zostanie przeznaczona na zakup produktów leczniczych, wyrobów medycznych, środków dezynfekujących oraz sprzętu medycznego.

Wpłaty

Ładuję...