Musimy odnaleźć Ewę Tylman

http://www.wielkopolska.policja.gov.pl/index.php/a ktualnosci/newsy/13049-poznan-policjanci-poszukuja -zaginionej-ewy-tylman


W dniu 23 Listopada 2015 roku w Poznaniu zaginęła moja siostra, Ewa Tylman. Policja jak i prokuratura obecnie uważa, że niestety ciało Ewy jest w rzece Warcie. Mimo przeprowadzonych na szeroką skalę działań w celu ujawnienia jej zwłok w wodzie, ciała Ewy jak dotąd nie odnaleziono. W tej tragicznej dla nas sytuacji wiele osób pytało, jak można pomóc. Teraz, gdy już wyczerpaliśmy wszystkie możliwości jakie mieliśmy, nadszedł ten moment, by Was o pomoc poprosić. Dalsze poszukiwania są skomplikowane oraz bardzo kosztowne.


Naszym celem jest zebranie środków na ekspertyzę dna koryta rzeki Warty na odcinku 250 km. Ekspertyza zostanie przeprowadzona przez Grupę Specjalną Płetwonurków Rzeczpospolitej Polskiej z wykorzystaniem najnowocześniejszego sprzętu do analizy hydrograficznej.


Ekspertyza jest następnie podpisywana przez biegłego sądowego z zakresu poszukiwań pod wodą.


Po co to wszystko?


Jeśli ekspertyza NIE ujawni ciała Ewy w wodzie, to będzie to bardzo ważny i wysoce wiarygodny dokument, który będzie mógł pomóc organom ścigania zastanowić się nad innym przebiegiem wydarzeń.


Jeśli natomiast ciało Ewy znajduje się w rzece, to jest bardzo prawdopodobne iż zostanie ono w wyniku działań GSPRP odnalezione i mimo bólu w sercach część koszmaru dla mojej rodziny się zakończy. Stąd już krok do prawdy o tym co tak naprawde się wydarzyło.Dla wszystkich, którzy są ciekawi jak działa taka grupa oraz sprzęt, który chcemy wykorzystać, zamieszczam poniżej kilka linków:

  1. http://www.gsprp.pl/
  2. http://nhnpolska.com/index.php/hydrografia/systemy -sonarowe/edgetech/item/65-model-4125

Dziękuję Wam za to, że z nami jesteście. Wiem, że jest to dość wyjątkowa inicjatywa, ale dla nas konieczna. Dziekuję również za dotychczasowe wsparcie, ciepłe słowa, pomocne rady. Najważniejsze dla mnie, to odnaleźć siostrę. Mam nadzieję, że mnie rozumiecie.

Wsparli

50 zł

Błażej Szyczewski

Nic w przyrodzie nie ginie. Znajdziemy.
20 zł

Marcin pomagacz

Dla Ewy
10 zł

Wpłata anonimowa

50 zł

KR

Trzymam kciuki, żeby nie było jej w Warcie!
25 zł

Wpłata anonimowa

Powodzenia
5 zł

Darek

Ello:-)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio do
100%
32 975 zł Wsparły 1 492 osoby CEL: 32 800 ZŁ