2-letni Szymon zaatakowany przez NOWOTWÓR ❗️ Pomóż mu pokonać WROGA ❗️

Szymon Gruszka
Pilne!

2-letni Szymon zaatakowany przez NOWOTWÓR ❗️ Pomóż mu pokonać WROGA ❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0374397
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Szymon Gruszka, 2 latka
Kraków, małopolskie
Nowotwór złośliwy oka - siatkówczak
Rozpoczęcie: 27 Października 2023
Zakończenie: 27 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Zaczęło się bardzo niewinnie – od wyraźnego blasku w jednym oczku synka. Zaniepokojeni udaliśmy się do lekarza. Nie byliśmy świadomi tego, jak trudna i wymagająca walka o zdrowie ukochanego dziecka przed nami. Rzeczywistość okazała się bardzo bolesna.

Okulista przypuszczał, że to może być stan zapalny. Udaliśmy się na badania, ale wyniki nie były pocieszające. Okazało się, że w lewym oczku Szymonka jest guzek. Trafiliśmy do szpitala, w którym synek miał przeprowadzone szczegółowe badania.

Szymon Gruszka

Wyniki nie pozostawiały złudzeń. Lekarze zdiagnozowali u naszego małego synka nowotwór złośliwy oka — siatkówczak. Byliśmy przerażeni, ale natychmiast rozpoczęliśmy walkę o ukochane dziecko. Na szczęście dalsze badania wykazały, że guz jest tylko na jednym oku, nie ma nacieku i przerzutów. Rozpoczęliśmy chemioterapię, którą Szymon musi przyjmować co trzy tygodnie. Leczenie odbywa się w Warszawie, do której musimy dojeżdżać aż z Krakowa. To wszystko generuje ogromne koszty. 

Na ten moment nie wiemy, ile potrwa leczenie. Najbliższe tygodnie pokażą, czy dzięki chemioterapii nastąpi poprawa. 

Szymon Gruszka

Szymon jest wesołym, kochanym chłopcem, który nie zdaje sobie sprawy, z jak bezlitosnym przeciwnikiem przyszło mu stoczyć walkę. Ma jednak za sobą nas, rodziców, brata i rodzinę, którzy kochają go ponad wszystko. Zrobimy, co tylko się da, by pomóc mu wygrać tę walkę. 

Potrzebujemy wsparcia! Dołączysz do naszej armii? Nikt nigdy nie powinien iść na wojnę sam. Tym bardziej, gdy jest to malutkie, bezbronne dziecko, nieświadome zła, z którym musi się mierzyć. Prosimy, dołącz do nas! Razem możemy więcej!

Rodzice Szymona

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0374397
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki