Szymonek marzy tylko o jednym - aby móc swobodnie chodzić. Dzisiaj możesz mu pomóc!

Szymon Kasza

Szymonek marzy tylko o jednym - aby móc swobodnie chodzić. Dzisiaj możesz mu pomóc!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0153809
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Szymon Kasza, 4 latka
Pęzino, zachodniopomorskie
Wcześniactwo, wzmożone napięcie prawostronne
Rozpoczęcie: 30 Października 2023
Zakończenie: 30 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Zawsze będę walczyć o zdrowie i sprawność mojego dziecka. Zawsze będę wierzyć, że Szymek będzie w przyszłości samodzielnie chodzić. Wiary i nadziei mi nie brakuje. W przeciwieństwie do funduszy…

Dziękuję, że już wcześniej byliście z nami i nas wspieraliście. Dziękuję też, jeżeli jesteś tu po raz pierwszy  i chcesz poznać mojego synka...

Nasza historia:

Gdy Szymonek się urodził był tak maleńki, że mieścił się w dłoni. Urodził się o dziesięć tygodni za wcześnie – inaczej jego życie mogło się skończyć.

Pierwsze doby życia były walką o niego. Intubacja i podłączenie do respiratora, założona zastawka przez krwawienie dokomorowe czwartego stopnia. Koszmar, prawdziwy koszmar, który zdawał się nie kończyć!

Szymon Kasza

Konsekwencją przedwczesnego urodzenia było wzmożone napięcie prawej strony ciała. Wystąpił wówczas niedowład, a brak równowagi i koordynacji sprawiły, że chodzenie stało się niezwykle trudne! Nie zliczę ile prób Szymonek podjął, by na własnych nóżkach dotrzeć do ulubionej zabawki… Taki widok zawsze był dla mnie bolesny, ale także dawał mi nadzieję, gdyż widziałam ile hartu ducha tkwi w tym małym chłopcu!

Już długo trwa walka o sprawność mojego dziecka. Wiem jednak, że to jeszcze nie koniec. Szymon bardzo potrzebuje rehabilitacji, tym bardziej że w niedługim czasie będzie miał przeprowadzany zabieg rizotomii. 

Szymon Kasza

Przykurcze prawej nóżki sprawiają, że synek nie może utrzymać równowagi i bardzo często się przewraca! Dla żywiołowego i wesołego 4-latka jest to niezwykle frustrujące! Szymon stara się z całych sił, ale niestety nie może zapanować nad swoim ciałem. 

Pragnę, aby mój synek potrafił w przyszłości sam stawiać czoła wszelkim przeszkodom. Wierzę, że da sobie w życiu radę, ale potrzebuje odrobiny naszej pomocy. 

Szymek przeszedł już bardzo wiele, a mimo wszystko dzielnie walczy i się nie poddaje. To jednak nie wystarczy, potrzebne jest leczenie i intensywna rehabilitacja. Proszę, pomóż mi sprawić, że moje dziecko zacznie samodzielnie chodzić!

Elwira, mama

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0153809
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki