Szansa na sprawność, której nie można zmarnować! Pomagamy Szymonowi!

Szymon Konieczny

Szansa na sprawność, której nie można zmarnować! Pomagamy Szymonowi!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0205948
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Szymon Konieczny, 3 latka
Chałupki, podkarpackie
Obniżone napięcie mięśniowe, opóźnienie rozwoju ruchowego, opóźnienie rozwoju psychoruchowego, zaburzenia ze spektrum autyzmu
Rozpoczęcie: 25 Maja 2022
Zakończenie: 25 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Szymonek ma prawie 2 latka, ale moje obawy i obserwacje znajdują potwierdzenie w ocenach specjalistów. Rozwój synka nie przebiega tak jak powinien i trzeba zrobić wszystko, by go wesprzeć.

Pomoc musi być dopasowana do potrzeb i możliwości mojego dziecka. Przede wszystkim zależy nam na prawidłowej diagnozie, która pozwoli przygotować program terapii. Jednak konsultacja z jednym specjalistą prowadzi do kolejnej, i jeszcze kolejnej. Na ten moment niezbędne są zajęcia z fizjoterapeutą, psychologiem oraz neurologopedą. W planie dalsze wizyty, które wiążą się wydatki. Nasze możliwości zaczynają się wyczerpywać i powoli brakuje nam środków, dlatego bardzo proszę o wsparcie, które umożliwi synkowi dobry start w przyszłość.

Każdy rodzic pragnie, by jego dziecko żyło było zdrowe i szczęśliwe. Niestety, moje wyobrażenia tak bardzo odbiegają od rzeczywistości... Dzisiaj im więcej zrobimy, tym większe szanse na jego przyszłość.

rodzice Szymka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0205948
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki