Ratunku! Guz w mózgu 2-letniego Szymonka!

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 610 osób
204 007 zł (121,83%)
Wesprzyj Wesprzyj
Zbiórka na cel
Nierefundowana diagnostyka molekularna i operacja nowotworu móżdżka

Szymon Mrzygłód, 2 latka

Jastrzębie Zdrój, śląskie

Guz mózgu - wyściółczak anaplastyczny

Rozpoczęcie: 1 Czerwca 2020
Zakończenie: 9 Sierpnia 2020

29 Czerwca 2020, 12:43
Dramatyczna walka z czasem – operacja z 10 dni❗️

Mamy już informację, że lekarze z Tubingen podejmą się operacji Szymka, Mamy też już termin i kosztorys operacji – 9 lipca! To może być dla niego życiowa szansa, jednak bez zebrania określonej kwoty, nigdy się tego nie dowiemy.

RATUNKU❗️ Walczymy o życie naszego dziecka! Potrzebna jest Wasza pomoc, bez której Szymonek będzie bez szans! Wciąż nie mamy całej sumy pieniędzy na leczenie!

Szymon miał nieco ponad rok, kiedy zdiagnozowano u niego złośliwy guz mózgu. Nie było czasu na rozpacz, trzeba było szybko działać! 27 listopada 2019 roku odbyła się pierwsza operacja usunięcia guza. Tak miało skończyć się nasze cierpienie... Miało...

Pół roku później, jak grom z jasnego nieba trafiła nas informacja o wznowie nowotworu.

Teraz Walczymy o szansę dla naszego dziecka, ale bez Was to się nie uda. Jesteśmy już tak blisko, dlatego błagamy o pomoc!

Walczymy o życie naszego dziecka! Potrzebna jest Wasza pomoc, bez której Szymonek będzie bez szans!

Szymon to nasze największe szczęście, ogromna duma i źródło nieskończonej miłości. Od momentu, w którym zobaczyliśmy go pierwszy raz, wiedzieliśmy, że zrobimy wszystko, aby był szczęśliwy i bezpieczny.

Szymon Mrzygłód

Nasza bajka nie trwała jednak długo. Szymon miał nieco ponad rok, kiedy zdiagnozowano u niego złośliwy guz mózgu. Nie było czasu na rozpacz, trzeba było szybko działać! 27 listopada 2019 roku odbyła się pierwsza operacja usunięcia guza. Tak miało skończyć się nasze cierpienie... Miało...

Pół roku później, jak grom z jasnego nieba trafiła nas informacja o wznowie nowotworu. Chemioterapia nie pomogła. Kolejna operacja wyznaczona na 8 czerwca została już przesunięta na połowę czerwca. Lekarze nie nastrajają nas pozytywnie co do przyszłości. Szansą dla Szymona jest leczenie i operacja za granicą. Jesteśmy przerażeni i bezsilni.

Niezbędne jest także przeprowadzenie badań, które pozwolą na dokładne określenie molekularne guza. Można je przeprowadzić w Niemczech. To jedyna droga, żeby dowiedzieć się, z czym przyszło nam walczyć.

Szymon Mrzygłód

Mamy już informację że lekarze z Tubingen podejmą się operacji Szymka. Mamy też dokładny termin i kosztorys operacji – 9 lipca. To może być dla niego życiowa szansa, jednak bez zebrania określonej kwoty, nigdy się tego nie dowiemy.

Błagamy, pomóż nam uratować nasze dziecko!

Rodzice Szymona 

Zbiórka zweryfikowana przez Fundację Siepomaga
Wsparło 2 610 osób
204 007 zł (121,83%)
Wesprzyj Wesprzyj