Ratunku! Guz w mózgu 5-letniego Szymonka! WZNOWA❗️

Szymon Mrzygłód
Pilne!

Ratunku! Guz w mózgu 5-letniego Szymonka! WZNOWA❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0068080
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Pilne leczenie!

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Szymon Mrzygłód, 5 lat
Rybnik, śląskie
Guz mózgu - wyściółczak anaplastyczny
Rozpoczęcie: 21 Lipca 2023
Zakończenie: 10 Lutego 2024

Opis zbiórki

Pamiętacie naszego synka?  Cały czas walczymy o jego  życie i dzięki Wam jest to możliwe! Potrzebna jest Wasza pomoc, bez której Szymonek będzie bez szans! Dzisiaj błagamy Was o pomoc w opłaceniu leczenia, które już raz uratowało Szymkowi życie!

Szymon to nasze największe szczęście, ogromna duma i źródło nieskończonej miłości. Od momentu, w którym zobaczyliśmy go pierwszy raz, wiedzieliśmy, że zrobimy wszystko, aby był szczęśliwy i bezpieczny.

Nasze szczęście po narodzinach Szymonka trwało bardzo krótko. Kiedy w 2020 roku nasz synek skończył 18 miesięcy – zachorował! Diagnoza była przerażająca – guz mózgu!

Szymon Mrzygłód

Musieliśmy działać jak najszybciej, nie zważając na naszą rozpacz! Szymon przeszedł dwie skomplikowane operacje, przyjął 8 kursów chemioterapii, które nie przyniosły skutku i naświetlania protonowe w Niemczech!

Powoli zaczęliśmy dostrzegać światełko w tunelu. Po drugiej operacji i naświetleniach podczas terapii protonowej, do tego roku wszystkie rezonanse wypadały świetnie! 

Niestety koszmar powrócił w marcu tego roku. Znów zaczęliśmy się bać. Okazało się, że lekarze zauważyli 4- milimetrową zmianę w główce Szymona!

Lekarze zastosowali radioterapię i kolejny kurs chemioterapii, by zniszczyć zmianę. 

Następny rezonans wykazał, że ta zmiana nie urosła, ale niestety pojawiły się dwie nowe!

Znów stanęliśmy w obliczu walki o zdrowie i życie naszego dziecka. Znów musimy rozpocząć wyczerpujące leczenie. 

Szymon Mrzygłód


W obliczu wznowy nowotworu musimy działać szybko i skutecznie. Jedyną racjonalną dla nas opcją jest droga leczenia, którą przeszliśmy wcześniej i która dała nam tyle lat życia w remisji. 

Leczenie protonoterapii dla naszego synka nie jest możliwe w Polsce, nie jest to wykonalne ze względów anestezjologicznych.


Obecnie wiemy, że leczenie będzie kosztować ok 320 tysięcy złotych, a czasu mamy bardzo mało bo to już 3 sierpnia powinniśmy się pojawić w Niemczech.. Jeśli dojdzie do rozsiewu guza w główce Szymona, będzie za późno. 


W tej sytuacji prosimy Was z całego serca! Pomóżcie nam jeszcze raz wygrać walkę o życie naszego dziecka! Bez Was nie zdołamy zapłacić za terapię, a szansa przepadnie na zawsze. Dzięki Wam Szymon wciąż żyje, dlatego wiemy, że możemy na Was liczyć!

Za każdą pomoc bardzo dziękujemy.

Rodzice Szymona!
 

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0068080
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki