
Nie mogę pozwolić, by okrutne diagnozy zniszczyły dzieciństwo Tadzia❗️Proszę, pomóż!
Cel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny, leczenie
Wpłać, wysyłając SMS
Przekaż 1,5% podatku
Przekaż 1,5% podatku
Stała pomoc
Tu może pojawić się Twoja Stała Pomoc.
Wspieraj co miesiącCel zbiórki: Turnus rehabilitacyjny, leczenie
Opis zbiórki
Tadzio to mój adoptowany synek, który nie miał łatwego startu. Stwierdzono u niego całościowe zaburzenia rozwojowe oraz FASD z niepełnosprawnością intelektualną i zaburzenie ekspresji mowy. Trudno mi uwierzyć, że tak okrutny los spotkał niewinne dziecko...
Dla mojego syna, Tadka, każdy kolejny krok w rozwoju wiąże się z ogromnym nakładem pracy, a kamienie milowe osiągane są w dużo późniejszym czasie. Mimo wielu trudności, Tadek jest cudownym, ciekawym świata chłopcem. Jest bardzo kontaktowy, pełny energii i uwielbia gotować. Niestety zaburzenia sprawiają, że znacznie odbiega w rozwoju od swoich rówieśników.
Dziś mimo wieku zasób jego słów nadal jest bardzo ubogi, choć sukcesywnie ta lista rośnie. Aktualnie koncentrujemy się głównie na rozwoju mowy – Tadek uczy się komunikacji alternatywnej, a także poddawany jest zabiegom elektrostymulacji i uczęszcza na terapię neurologopedyczną.

To jednak wciąż za mało. Aby postępy były widoczne i trwałe, konieczna jest nieustanna, intensywna praca. Idealne warunki do rozwoju zapewniają turnusy rehabilitacyjne, ponieważ wzmożona ilość godzin zajęć specjalistycznych znacząco przekłada się na rozwój.
Niestety, takie wyjazdy wiążą się z ogromnymi kosztami, którym nie jestem w stanie sprostać. Do wszystkich wydatków muszę doliczyć regularne wizyty u specjalistów oraz godziny rehabilitacji poza turnusami.
Jesteśmy z Tadziem sami – tylko on i ja, jego mama, i choć bardzo chciałabym pomóc mojemu synkowi i zadbać o jego prawidłowy rozwój i bezpieczną przyszłość, sama nie dam rady. Dlatego postanowiłam zwrócić się do Was z prośbą o wsparcie. Każdy gest, dobre słowo czy udostępnienie zbiórki sprawią, że rozwój Tadzia i jego bezpieczna przyszłość są możliwe. Będę z całego serca wdzięczna za Waszą pomoc!
Iwona, mama
- Wpłata anonimowa50 zł
- Wpłata anonimowa200 zł
- Wpłata anonimowa200 zł
- Ewa50 zł
- Monika100 zł
