Tata vs autyzm

Marcel Huzarski
Zbiórka zakończona

Tata vs autyzm

Cel zbiórki:

Zbiórka na turnusy rehabilitacyjne dla 4 dzieci z autyzmem

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Marcel Huzarski
Rozpoczęcie: 27 Stycznia 2022
Zakończenie: 31 Lipca 2022

Opis zbiórki

Jestem ojcem dziecka ze spektrum autyzmu i chciałbym pomóc czterem innym dzieciom w wyjeździe na turnusy rehabilitacyjne, bo wiem, jak bardzo są potrzebne i jak ogromnym wyzwaniem jest autyzm. Dlaczego nie zbieram dla swojego syna? To proste - od kilku lat przebywamy poza Polską, a tu, gdzie mieszkamy, mamy zapewnioną pomoc na najwyższym poziomie. Stąd też pomysł, żeby wesprzeć inne dzieci w dużo trudniejszym położeniu.

Dla kogo ta pomoc?

Marcel Huzarski

Igor, lat 8 

"Listopad 2018 roku to czas, w którym przyszło nam się zmierzyć z diagnozą syna. Już wcześniej zaobserwowaliśmy niepokojące zachowania u Igora m.in. brak reakcji na polecenia, opóźniony rozwój mowy. Zaczęliśmy konsultować się ze  specjalistami. W końcu przyszedł czas na zatrważającą wiadomość…

Marcel Huzarski

Pawełek, lat 4

"Mój 4-letni synek Pawełek jest zdiagnozowany pod kątem autyzmu. Potrzebowałam chwili, by oswoić się z informacją o niepełnosprawności dziecka. Po usłyszeniu diagnozy wiedziałam, że nasze życie już nigdy nie będzie wyglądało normalnie. Mimo wszystko zawsze będę walczyć o jego zdrowie i jak najlepszy rozwój."

Marcel Huzarski

Kacper, lat 8

"Wiadomość o ciąży bliźniaczej zupełnie mnie zaskoczyła. Cieszyłam się, że zostanę mamą jednego dziecka, a tu los od razu podarował mi dwójkę! To była wspaniała wiadomość! Cierpliwie oczekiwałam przyjścia dzieci na świat. Niedługo po porodzie okazało się, że nasza przyszłość nie będzie tak piękna, jak to sobie wcześniej wyobrażałam."

Marcel Huzarski

Marcel, lat 8

"Nasz ośmioletni syn, Marcel, jest chłopcem autystycznym. Pięć lat temu usłyszeliśmy diagnozę całościowego zaburzenia rozwoju. We wrześniu zeszłego roku mieliśmy kolejną wizytę, podczas której stwierdzono zaburzenia aktywności i uwagi oraz zaburzenia regulacji związane z przetwarzaniem bodźców sensorycznych."

Planuję wraz z partnerami powiązanymi ze sportami walki zorganizować akcje  charytatywną i w ten sposób zebrać pieniądze.  Akcja będzie trwać do 9 lipca i zakończy się w dniu gali MMA w Dziwnowie, której organizatorzy i zawodnicy wspierają mój projekt zbiórki. Zebrane środki zostaną rozdzielone po równo między tę czwórkę dzieci. 

Marcel

---

Bądź na bieżąco poprzez FANPAGE

Obserwuj ważne zbiórki