Dawaj Tata, synek czeka!

alexanderityle
organizator skarbonki

Chcesz zwiedzić Katowice, poznać ich urokliwe zakątki i ich fascynującą historię? Nikiszowiec, katowicka moderna, rezerwat murckowski i inne cuda czekają na odkrycie - zapraszam. Przy okazji możesz pomóc pewnemu świetnemu gościowi, który akurat potrzebuje Twojej pomocy.

Mówiąc krótko - Oskar ma sprawę do załatwienia. Musi nauczyć swojego syna paru istotnych rzeczy - gry w piłkę, jak narysować samochód, jak wygrywać w szachy, jak przegrywać w chińczyka. W dalszej perspektywie pewnie może też czegoś o dziewczynach, jak rozpinać biustonosz, jak odróżniać tak od nie i tak od tak, które oznacza nie itp. Normalna sprawa. Jest jednak pewien problem. Oskar miał wypadek. "Kilka metrów od domu przeznaczenie obdarło Kamila z normalności, odebrało mu radość z bycia ojcem, i na długie miesiące wcisnęło go do szpitalnego łóżka. Chwila nieuwagi, rozpędzony samochód, za małe pobocze, a po chwili inna rzeczywistość – oddział ratunkowy, śpiączka farmakologiczna. Wszystko w cieniu pytania, co będzie dalej? Przeżyje?". Oskar przeżył. Jednak potrzebuje pomocy, żeby wrócić do normalności i swoich tatusiowych obowiązków. Zachęcam, żeby mu w tym pomóc. Do 23 grudnia trwa zbiórka na leczenie i rehabilitację Oskara. Zachęcam, żebyś skorzystał z oferty wycieczki po Katowicach ze mną w charakterze przewodnika, a w zamian wsparł finansowo leczenie Oskara. Wszystkie pieniążki, które zapłacisz za wycieczkę w moim towarzystwie pójdą na kuracje Oskara. Jestem doświadczonym przewodnikiem, który wykonuje swój zawód z pasją i zaangażowaniem, tak że bez obaw ;)

Zapraszam osoby indywidualne i zorganizowane grupy. Po polsku, śląsku i angielsku. W ostateczności niemiecki. Piechotą, busem lub na rowerze. Oczywiście zachęcam do wsparcia Oskara nawet, jeśli nie zdecydujesz się na zwiedzanie. Możemy tez swobodnie ustalić późniejszy termin, bardziej Ci odpowiadający. Do zobaczenia!

kontakt: aleksander.uszok@gmail.com

Wsparli

20 zł

Wpłata anonimowa

X zł

alexanderityle

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
4%
120 zł Wsparły 2 osoby CEL: 3 000 ZŁ