Niech w życiu mamy, nigdy nie zabraknie światła!

Teresa Szczęk

Niech w życiu mamy, nigdy nie zabraknie światła!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0202333
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Teresa Szczęk, 73 lata
Szczecin, zachodniopomorskie
Zakrzep żyły środkowej siatkówki w obu oczach
Rozpoczęcie: 5 Maja 2022
Zakończenie: 4 Października 2023

Opis zbiórki

Dla swoich dzieci jesteśmy w stanie zrobić wszystko, by ułatwić im przyszłość i dać jak najlepszy start. Z czasem, po wielu latach okazuje się, że to my – dzieci musimy zrobić wszystko, by ułatwić życie naszym rodzicom.

Moja mama ma już 73 lata. Choruje na cukrzycę, która z każdym rokiem zabierała po trochu jej coraz więcej. Najbardziej ucierpiał jej wzrok. Mikrozakrzepy, obrzęki, coraz większe przygnębienie i poczucie niepewności, które uniemożliwiają samodzielne funkcjonowanie. 

Jedynym rozwiązaniem są zastrzyki, które spowolnią ten straszny proces, a nawet mogą poprawić jakość widzenia. Jeden zastrzyk to koszt prawie dwóch tysięcy złotych. Emerytura mamy nie pozwala na taki wydatek. Nawet moje wsparcie musiałoby potrwać kilka tygodni, żebyśmy uzbierały na jedno podanie. A to jedyna szansa, aby poprawić komfort jej życia.

Jedynym rozwiązaniem na podjęcie terapii i jej opłacenie jest założenie zbiórki i uczciwy apel do ludzi o wsparcie. O ułatwienie tego co przed nami, o to by w życiu mamy nigdy nie zabrakło światła.

Magda, córka Teresy

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0202333
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki