Taka szansa się już nie powtórzy! Ratujmy słuch i przyszłość Timo!

Timo Toporow

Taka szansa się już nie powtórzy! Ratujmy słuch i przyszłość Timo!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0151506
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Operacja uszu w USA

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Timo Toporow, 5 lat
Moskwa
Obustronna głuchota przewodząca, obustronna wrodzona anomalia rozwojowa ucha zewnętrznego i środkowego
Rozpoczęcie: 19 Października 2021
Zakończenie: 4 Maja 2024

Opis zbiórki

O chorobach synka dowiedzieliśmy się chwilę po tym, jak przyszedł na świat. Nie mogliśmy się na to przygotować, nie mieliśmy czasu! Niemal od razu zostaliśmy wplątani w wyścig o zdrowie Timo!

Obustronna głuchota przewodząca 3-4 stopnia, obustronna anomalia rozwojowa ucha zewnętrznego i środkowego... – takie słowa usłyszeliśmy od lekarzy...

Timo Toporow

Obecnie nasz synek nie słyszy w pełni, a to hamuje jego rozwój! Tymek skończył już dwa lata, ale nie ma szans na to, by rozwijać się jak jego rówieśnicy. Jego prawe uszko jest nie w pełni rozwinięte, a przewód słuchowy zwężony.

W lewym zaś małżowina uszna nie jest rozwinięta, a przewód słuchowy jest częściowo zamknięty, co powoduje ogromne problemy. Zaczęliśmy działać najszybciej jak się dało, by pomóc synkowi w pełni słyszeć świat i prawidłowo się rozwijać. Ponad rok temu udało się nam zakupić aparaty słuchowe, jednak jest to kropla w morzu potrzeb.

Pomyślne operacje rekonstrukcji słuchu przeprowadzane są w USA w International Center for Atresia Microtia Repair. Wysłaliśmy tam wyniki CT i audiogram Timo. Otrzymaliśmy pozytywną odpowiedź. Timofey został przyjęty jako kandydat do operacji, dzięki której odzyska słuch! Operację należy jednak wykonać w wieku 3-4 lat. Eksperci szacują prawdopodobieństwo powrotu słuchu na 7 punktów (ucho lewe) i 8 punktów (ucho prawe), w skali od 1 do 10. To dla Timo ogromna szansa! Niestety – na drodze stoją nam pieniądze – ponad 600 tys. zł!

Timo Toporow

By zawalczyć o sprawną przyszłość synka, by w ogóle móc o niej marzyć, potrzebujemy operacji! Timo został do niej zakwalifikowany i tu rodzi się kolejny problem. Chociaż wiemy, że to dla synka jedyna szansa, to jest ona całkowicie poza naszym zasięgiem finansowym... Dlatego z całego serca prosimy o pomoc!

Rodzice Timo

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0151506
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki