Złamany kręgosłup odebrał sprawność i samodzielność!

Tomasz Kupczyk

Złamany kręgosłup odebrał sprawność i samodzielność!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0299818
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Półroczny turnus rehabilitacyjny

Zgłaszający zbiórkę: Fundacja VOTUM
Tomasz Kupczyk, 34 lata
Zawiercie, śląskie
Stan po złamaniu kręgosłupa - niedowład kończyn dolnych
Rozpoczęcie: 28 Czerwca 2023
Zakończenie: 29 Grudnia 2023

Opis zbiórki

Niemal dwa lata temu uległem bardzo poważnemu wypadkowi, w wyniku którego złamałem kręgosłup z przerwaniem rdzenia kręgowego. Od tamtej pory jestem sparaliżowany od klatki piersiowej w dół. Moje ręce także stały się niesprawne…

Jak każdy młody człowiek miałem plany i marzenia, które powoli realizowałem. Wierzyłem, że w końcu uda się spełnić je wszystkie. Niestety w pewnym momencie życie napisało dla mnie swój własny scenariusz…

Jestem tatą dwóch fantastycznych córek, które są całym moim światem. Dziewczynki mają 3 i 6 lat, są więc w wieku, kiedy bardzo potrzebują stałej opieki i wsparcia. Nie jestem jednak w stanie zadbać o nie tak, jak zawsze marzyłem! 

Tomasz Kupczyk

Przed wypadkiem moim celem było zapewnienie jak najlepszego życia dla mojej rodziny, wychowanie córek i spędzanie z nimi aktywnie każdej wolnej chwili. Radość sprawiała mi jazda na rowerze, spacery z dziećmi i wspólne podróże. 

Obecnie poruszam się na wózku inwalidzkim. Cały czas muszę być pod opieką wielu specjalistów, aby wzmacniać moje ciało i sprawność. Najważniejszą rolę odgrywa jednak rehabilitacja. Jest to jedyna droga ku mojej samodzielności, którą chcę pokonać, abym mógł pomagać mojej żonie w codziennym życiu naszej rodziny i opiece nad dziećmi.

Zależy mi na udziale w turnusie rehabilitacyjnym. Koszty są ogromne i przekraczają moje możliwości finansowe. Sam nie dam rady opłacić tak wysokich wydatków. Dlatego proszę Was o wsparcie. Proszę, pomóżcie mi odzyskać sprawność, abym mógł opiekować się moimi małymi córeczkami i dalej wspierać żonę!

Tomek

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0299818
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki