Nagły regres przerwał szczęśliwe dzieciństwo – Kolejny etap walki o Tosię❗️

Antonina Bosak

Nagły regres przerwał szczęśliwe dzieciństwo – Kolejny etap walki o Tosię❗️

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0231787
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Wlewy z immunoglobulin, pogłębiona diagnostyka, zagraniczne konsultacje

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Antonina Bosak, 3 latka
Józefów, mazowieckie
Zapalenie mózgu i rdzenia kręgowego
Rozpoczęcie: 13 Lipca 2023
Zakończenie: 14 Stycznia 2024

Opis zbiórki

Dzięki Waszemu wsparciu, kochani Darczyńcy i środkom zebranym z pierwszej zbiórki udało się nam wykonać szereg specjalistycznych, drogich, często nierefundowanych badań, które wskazały nam kierunek leczenia Antosi!
 
Niestety 18 lipca Tosia dostała nagłego napadu padaczkowego, który świadczy o tym, że choroba nie daje za wygrana, nasilają się objawy. Kontaktowaliśmy się z lekarzem neurologiem. Konieczne jest natychmiastowe wykonanie specjalistycznych badań i natychmiastowe wdrożenie odpowiedniego leczenia!
 
Błagamy o każdą formę pomocy, wpłaty, choćby najdrobniejsze. Błagamy, nie zostawiajcie nas teraz!

Nasza historia:
 
Nasza wyczekana, kochana, niespełna trzyletnia córeczka Tosia, pilnie potrzebuje diagnostyki i specjalistycznego leczenia immunoglobulinami. To jedyna szansa, by znów mogła się cieszyć otaczającym światem. Liczy się czas!

Ale od początku...

Tosia była zdrową, radosną dziewczynką, uwielbiającą tańczyć, malować, bawić się z dziećmi. Nagle to wszystko się zmieniło.... Z dnia na dzień stała się agresywna, pojawiły się niekontrolowane wybuchy złości, płaczu, autoagresji, problemy ze snem, koordynacją ruchów, zaburzenia mowy. Zaczęła odmawiać jedzenia, straciła zainteresowanie ulubionymi zabawami…

Antonina Bosak

Neurolog podejrzewał autoimmunologiczne zapalenie mózgu i zalecił jak najszybsze wykonanie badań w celu potwierdzenia diagnozy. Czas nie był naszym sprzymierzeńcem! Z każdym dniem wciąż rośnie ryzyko, że zmiany w mózgu naszej Tosi będą się utrwalać.

Niezbędne były dla Tosi immunoglobuliny, by zatrzymać proces zapalny. Według specjalistów potrzebne byłyby minimum 3 wlewy. Każdy wlew to koszt blisko 20.000 złotych! Plus koszty wizyt u specjalistów, masy badań…
 Antonina Bosak

Obecnie wykluczyliśmy autyzm, liczne choroby dające podobne objawy, przeprowadziliśmy wiele konsultacji ze specjalistami z kraju. Zrobiliśmy badania WES, które wykluczyły podłoże genetyczne choroby Antosi. Podaliśmy jej też serie wlewów z immunoglobulin, dzięki czemu udało się ograniczyć przynajmniej działanie stanu zapalnego mózgu...

Chcemy to natychmiast zatrzymać, cofnąć. Błagamy więc o każdą pomoc. Czas działa na niekorzyść naszej Tosi. Z każdym dniem zaczynają pojawiać się nowe zmiany oraz zachowania świadczące jednak o postępie choroby. Nasze słoneczko coraz bardziej przygasa... Dlatego Wasze wsparcie Kochani jest na wagę złota i za każde okazane dobro dziękujemy z całego serca!
 
Agnieszka i Rafał, rodzice

Antonina Bosak

➡️ Licytacje: Pomoc dla Antosi Bosak 💚

Antonina Bosak

Kwota zbiórki jest szacunkowa.

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0231787
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki