Transportowcy dla Julki
Skarbonka została założona z inicjatywy organizatora, który odpowiada za jej treść.
Cześć Wszystkim!
Julcia to córka mojej Koleżanki, nasze dzieci chodzą do jednego przedszkola. Rodzina Julki walczy o nią od urodzenia, miało byc już dobrze - ale niestety nie jest. Walka o normalność, o możliwość chodzenia, o to co inne dzieci mają dane z góry - pomóżcie - tyle ile możecie - a na pewno dobro do Was wróci.
Dzięki!
Wszystkie środki zebrane na skarbonce trafiły
bezpośrednio na docelową zbiórkę:
Cześć Wszystkim!
Julcia to córka mojej Koleżanki, nasze dzieci chodzą do jednego przedszkola. Rodzina Julki walczy o nią od urodzenia, miało byc już dobrze - ale niestety nie jest. Walka o normalność, o możliwość chodzenia, o to co inne dzieci mają dane z góry - pomóżcie - tyle ile możecie - a na pewno dobro do Was wróci.
Dzięki!
Wpłaty
- Monika200 zł
- Emila30 zł
- MaksymilianX zł
🧡💛💚
- Wpłata anonimowa100 zł
- Spedytorka10 zł
- Wpłata anonimowa20 zł
