Fundacja Trzeba Marzyć

Fundacja Trzeba Marzyć
2 Stałych Pomagaczy
Piotr Mazur
10 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż skarbonkę

typ Organizacja charytatywna

lokalizacja Sopot, pomorskie

Nadrzędnym celem naszej Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci, których życie jest zagrożone. W ten sposób pragniemy sprawić, by nasi podopieczni choć przez chwilę przenieśli się w inny świat, pełen marzeń, tych najlepszych, spełnionych. W realizacji tego wydarzenia zawsze udział biorą ich rodzice lub opiekunowie, a także rodzeństwo.

Chcielibyśmy, aby dzięki spełnianym marzeniom dzieci nigdy nie przestawały wierzyć w to, że nawet rzeczy z pozoru niemożliwe, stają się możliwymi.

Do tej pory spełniliśmy już ponad 500 marzeń. Pełny opis każdego z urzeczywistnionych pragnień można znaleźć na naszej stronie internetowej. Wciąż jednak wiele chorych i cierpiących dzieci czeka na spełnienie swoich marzeń.

Organizujemy również bale charytatywne dla dzieci, z których cały dochód przeznaczamy na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci.

Promujemy postawy społeczeństwa obywatelskiego również poprzez pomoc w zatrudnieniu osobom niepełnosprawnym lub ich bezpośrednim zatrudnianiu w przyszłości. Pośredniczymy w kojarzeniu podmiotów i osób prywatnych, które pragną pomagać w każdy możliwy sposób.

Za naszą działalność już otrzymaliśmy wiele wyróżnień i gratulacji.

2 Stałych Pomagaczy
Piotr Mazur
10 zł miesięcznie