Medium untitled

Fundacja Trzeba Marzyć

Środki zebrane na działalność statutową

24 885,10 zł

Środki zebrane poprzez zbiórki na potrzebujących

6 955 zł

Nadrzędnym celem naszej Fundacji jest spełnianie marzeń dzieci, których życie jest zagrożone. W ten sposób pragniemy sprawić, by nasi podopieczni choć przez chwilę przenieśli się w inny świat, pełen marzeń, tych najlepszych, spełnionych. W realizacji tego wydarzenia zawsze udział biorą ich rodzice lub opiekunowie, a także rodzeństwo.

Chcielibyśmy, aby dzięki spełnianym marzeniom dzieci nigdy nie przestawały wierzyć w to, że nawet rzeczy z pozoru niemożliwe, stają się możliwymi.

Do tej pory spełniliśmy już ponad 500 marzeń. Pełny opis każdego z urzeczywistnionych pragnień można znaleźć na naszej stronie internetowej. Wciąż jednak wiele chorych i cierpiących dzieci czeka na spełnienie swoich marzeń.

Organizujemy również bale charytatywne dla dzieci, z których cały dochód przeznaczamy na spełnianie marzeń ciężko chorych dzieci.

Promujemy postawy społeczeństwa obywatelskiego również poprzez pomoc w zatrudnieniu osobom niepełnosprawnym lub ich bezpośrednim zatrudnianiu w przyszłości. Pośredniczymy w kojarzeniu podmiotów i osób prywatnych, które pragną pomagać w każdy możliwy sposób.

Za naszą działalność już otrzymaliśmy wiele wyróżnień i gratulacji.

Wesprzyj Załóż Skarbonkę

Reprezentant Rafał Dadej

E-mail rdadej@trzebamarzyc.org

Telefon 602 208 429

Lokalizacja Sopot, pomorskie

Zakończone zbiórki

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość