TRZYDZIESTKA z WOŚP

Krzysztof
organizator skarbonki

Od niedawna dzień moich urodzin jest dniem wolnym od pracy. Po 28 latach udało mi się w końcu przekonać Rząd i Prezydenta, że moim znajomym należy się wolne z tej okazji :) Jeszcze raz bardzo za to dziękuję.
 

6 stycznia na moim biologicznym zegarze wybije TRZYDZIESTKA.  Dwa dni później, 8 stycznia, Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy zagra po raz DWUDZIESTY. Dwie okrągłe rocznice w bliskim odstępie czasu.


Chcąc wykorzystać tę zbieżność jubileuszów, postanowiłem utworzyć zbiórkę urodzinową, której celem jest właśnie 20 Finał WOŚP - Gramy z Pompą.
 

 

 

Uczynicie mi wielką przyjemność i sprawicie ogromną radość, jeżeli zamiast życzeń czy prezentów wesprzecie cel Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy pomagając tym samym ratować życie i zdrowie,  przyszłych, i obecnych mam oraz ich maluszków.

Mam nadzieję, że ta zbiórka będzie dla Was dodatkową motywacją do wsparcia działań największej na świecie Orkiestry Dobrych Serc - WOŚP.
 

* Uwaga *

Przekroczenie kwoty 100% nie oznacza końca zabawy. Zbiórka będzie aktywna do poniedziałku 9 stycznia, do godziny 8 rano. Do tego czasu możecie składać życzenia i dorzucać się do zbiórki :)
Im więcej Waszych życzeń w puszce, tym większa pula 20 Finału WOŚP !

 

Wsparli

20 zł

Anonimowy Pomagacz

spóźnione, ale szczere... Najlepszego :) B&M
13 zł

kris

Dorzucam od siebie po złotówce za każdą osobę, która zdecydowała się wesprzeć zbiórkę plus 1 złoty ode mnie ;) Dziękuję Wszystkim !!!
10 zł

Tomasz Żaglewski

100 lat Krzysztof! :)
10 zł

jumbojacek

5 zł

magdaoch

Najlepszości!
10 zł

Paulina

Wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń! :-)

Pokaż więcej

Darowizny trafiają bezpośrednio na zbiórkę charytatywną:
158%
158 zł Wsparło 14 osób CEL: 100 ZŁ