Turbo Football Academy

typ Klub sportowy

lokalizacja Warszawa, mazowieckie

TURBO Football Academy - szkółka piłkarska z Warszawy, działająca od 2016, której założycielami są Grzegorz "Gabor" Jędrzejewski oraz Maciej Witkowski. W 2019 roku oznaczona Złotą Gwiazdką Polskiego Związku Piłki Nożnej za najwyższe standardy szkoleniowo-organizacyjne w programie Certyfikacji Szkółek Piłkarskich.

W klubie pracuje 18 trenerów z licencjami UEFA A, UEFA B i Grassroots C, którzy mają pod opieką prawie 300 dzieci od wieku przedszkolnego. Drużyny będące w programie Certyfikacji mają zaakceptowany i regularnie weryfikowany przez trenerów PZPN plan szkolenia.

W myśl hasła, które jest klubowym mottem: "Więcej niż piłka" oprócz treningów, meczów, turniejów oraz zgrupowań krajowych i zagranicznych, zawodnicy i trenerzy biorą udział w różnego rodzaju akcjach charytatywnych, zbiórkach i koncertach organizowanych na rzecz potrzebujących, wycieczkach o tematyce sportowej i nie tylko. Po wybuchu wojny na Ukrainie klub był jednym z organizatorów sprowadzenia do Polski chłopców w wieku 10-14 lat z drużyny FK Kramatorsk, którzy dzisiaj trenują razem z naszymi drużynami.

Wpłaty

Ładuję...