TWÓJ EVEREST

1 Stały Pomagacz
Joanna Mazur
50 zł miesięcznie
Wspieraj co miesiąc
Wesprzyj jednorazowo Załóż Skarbonkę

Typ Organizacja charytatywna

Lokalizacja Zabrze, śląskie

Kim jesteśmy?

Fundacja TWÓJ EVEREST powstała z głębokiego przekonania, że każdy z nas niezależnie od swojego wieku, stanu zdrowia, sytuacji rodzinnej czy miejsca w którym żyje powinien realizować swoje marzenia, osiągać SWÓJ OSOBISTY EVEREST! W fundacji wszyscy pracują jako wolontariusze i takie osoby wokół siebie gromadzimy. Wierzymy, że 7/8 to więcej niż 1!

Co robimy?

Bardzo mocno skupiamy się na profilaktyce,  bo na szczyt trzeba wchodzić na trzeźwo :) Prowadzimy nietypowe warsztaty profilaktyczne wykorzystując alkogogle dzięki, którym młodzież może osobiście doświadczyć skutków picia alkoholu. 

Organizujemy czas wolny dzieci i młodzieży poprzez warsztaty naukowe, artystyczne, sportowe. Organizujemy kolonie dla dzieci i młodzieży, na których mocno stawiamy na aktywne spędzanie wolnego czasu i profilaktykę alkoholową. Co roku prowadzimy rywalizacje sportowe dla kilku tysięcy osób przy pomocy aplikacji Endomondo. W wakacje i ferie organizujemy turnieje sportowe dla dzieci. 

Nasze plany?

Rozszerzenie warsztatyów profilaktycznych  na większą liczbę szkół. A na podsumowanie TRIATHLON PROFILAKTYCZNY czyli połączenie wiedzy z zakresu profilaktyki, sportu w duchu fair play i zabawy.

1 Stały Pomagacz
Joanna Mazur
50 zł miesięcznie