Darmowe konsultacje przy zbiórce dla Igora Skarbonka zakończona

 mg 6134

Wiele filmików z prośbą o zbiórki przewija się przez moją skrzynkę mailową i FB. Przez Twoją pewnie też. Nie wiem dlaczego zatrzymałam się na Igorze. Próbowałam zignorować, ale wróciłam. Kilka razy oglądając cierpienie chłopaka, który nie ma już siły. Serce mi pękło.

Ten chłopka nie mówi, nie śpi, ciągle ma napady padaczki. Ciągle!

Nie wiem dlaczego czuję, że go rozumiem. Nic nas nie łączy. Mogę śmiało powiedzieć, że dzieli nas wszystko. Przede wszystkim to, że ja chcę żyć. A on nie. Mam nadzieję, że ta zbiórka da mu siłę i zmieni zdanie...  

Dlaczego chcę mu pomóc? Bo jestem egoistką i wierzę w karmę. Wierzę, że dobro powraca. Chcę wierzyć, że kiedyś, gdy ja lub moi bliscy będą w potrzebie, Igor się ode mnie nie odwróci. Tylko, żeby on kiedyś mógł pomóc, teraz musi przeżyć!

Wiem, że ciężko tak po prostu wrzucić coś do puszki dla potrzebujących. A jeśli zaproponuję ci deal, korzyść dla Ciebie? Wiesz, że prowadzę blog Tylko dla Mam? Wiesz, że prowadzę konsultacje pedagogiczne, prawda? Co powiesz na półgodzinną konsultację w zamain za wrzutkę do puszki dla Igora (min. 10 zł, ale jeśli możesz więcej, to śmiało!)? 

Może wolisz do mnie napisać zamiast rozmawiać? Wybierz dowolny komunikator i dowolny czas. Odpowiem na wszystkie maile. Odbiorę telefony, Skype, Messengery. Umówimy termin i porozmawiamy, jeśli tego potrzebujesz. Ty skorzystasz i Igor skorzysta. Na blogu znajdziesz wszystkie namiary do mnie www.tylkodlamam.pl

Do dzieła! I nie zapomnij podać dalej. Im nas więcej tym szybciej uporamy się ze zbiróką. Nie jest tego mało więc bardzo na Ciebie liczę!

5 osób wsparło

Thumb 486804 10151643692427938 651274229 n
15 zł

Alicja

50 zł

Aneta

Igor, trzymamy kciuki!
X zł

Edyta

Uda się:)
50 zł

Anonimowy Pomagacz

ziarnko do ziarnka i sie uzbiera
50 zł

Anonimowy Pomagacz

Trzymaj się, Igor!

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies.

Ukryj tę wiadomość