Problemy ze wzrokiem odbierają mu beztroskie dzieciństwo! Pomoc dla Tymka!

Tymek Kudzia

Problemy ze wzrokiem odbierają mu beztroskie dzieciństwo! Pomoc dla Tymka!

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0472522
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz
Cel zbiórki:

Leczenie i rehabilitacja

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Tymek Kudzia, 22 miesiące
Bujaków, śląskie
Oczopląs, nadzwroczność
Rozpoczęcie: 2 Lutego 2024
Zakończenie: 2 Maja 2024

Opis zbiórki

Zwracam się z ogromną prośbą o wsparcie dla mojego syna Tymoteusza. Mój dzielny chłopiec cierpi na nadwzroczność i oczopląs. Szukamy powodów jego kłopotów ze wzrokiem i walczymy o jego sprawność. Pomocy!

Gdy synek miał dwa miesiące, wiedziałam, że powinien zacząć zwracać uwagę na osoby, czy przedmioty dookoła niego. Jednak nic takiego się nie działo, nie wodził wzrokiem, wzrok stał się rozbiegany. Okazało się, że mój malutki chłopiec ma wadę +9,5 i oczopląs!

Tymoteusz Kudzia

Tymek wymaga też rehabilitacji. Najpierw miał problem z obniżonym napięciem mięśniowym, teraz ze wzmożonym… Ma zajęcia z wczesnego wspomagania rozwoju, a także prywatnie. 

Problemy ze wzrokiem mają wpływ na jego rozwój. Chód Tymka jest nieprawidłowy. Synek korzysta z soczewek, które powinny korygować poważną wadę wzroku. Pomimo tego wpada na przedmioty dookoła niego, wchodzi na ściany, przewraca się. Jestem przekonana, że Tymek nie widzi, zachowuje się jak dziecko niewidome.

Tymoteusz Kudzia

Staram się zdiagnozować przyczynę problemów syna. Robiliśmy badania genetyczne, ale nic z nich nie wyszło. Niedługo Tymek przejdzie badania WES oraz badania siatkówki oka. Mam nadzieję, że pozwolą one wyznaczyć dalszą drogę leczenia.

Tymek potrzebuje częstych wizyt u specjalistów, dalszej diagnostyki, rehabilitacji. To wszystko kosztuje tak dużo, że w końcu zdecydowałam się na założenie zbiórki. Nasza sytuacja finansowa jest trudna, nie mogę pracować ze względu na to, że syn wymaga ciągłej opieki.

Z całego serca proszę o pomoc dla Tymka! Tak bardzo chciałabym, żeby miał szczęśliwe dzieciństwo i był sprawny! Razem możemy o to zawalczyć!

Estera i Kuba- rodzice Tymka

Wpłać wysyłając SMS

Numer 75365
Treść 0472522
Koszt 6,15 zł brutto (w tym VAT)
Wyślij SMS teraz

Obserwuj ważne zbiórki