Walczymy o życie bez niepełnosprawności – prosimy o pomoc dla Tymonka!

Tymon Rusinek
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Buty ortopedyczne i wizyty w klinice ortopedycznej w Wiedniu

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Tymon Rusinek, 5 lat
Lipa, podkarpackie
Stopy końsko-szpotawe
Rozpoczęcie: 25 Lutego 2020
Zakończenie: 3 Sierpnia 2020

Rezultat zbiórki

Witam serdecznie.

Nie jesteśmy nawet w stanie ubrać tego w słowa, jak bardzo jesteśmy wdzięczni.

Dziś mieliśmy kolejna kontrolną wizytę, na której dr Radler potwierdził poprawę w stanie kolan.
Jednak każdy kij ma dwa końce.
Wzmocnił się kolana, a osłabiły stopy.
Została zalecona ponowna zmiana butów, aby tym razem wzmocnić stopki.

Znowu czeka nas przejście przez akceptację szyny, nieprzespane noce, otarcia, odciski i rany.

Mimo wszystko składając wszystko w całość, jesteśmy bardzo blisko pełnego wyleczenia Tymona.
Wszystko idzie w bardzo dobrym kierunku.
Następna wizyta za ok. pół roku, wtedy zobaczymy kolejne, mam nadzieję pozytywne efekty ciężkiej pracy Tymona, Waszego i naszego wsparcia.

Jeszcze raz gorąco dziękuję.

Opis zbiórki

Nasz ukochany syn, Tymon, urodził się w październiku 2018 roku z wadą stóp – stopami końsko-szpotawymi. My, jako rodzice, szukaliśmy ratunku dla naszego dziecka – lekarza, który da nam nadzieję, który naprawi nóżki naszego synka. Szansę na to, by Tymonek mógł żyć bez kalectwa, podarowali nam lekarze w Wiedniu.

Pomimo swojego młodego wieku Tymon przeszedł przez wiele trudnych chwil. Jest on silnym, wesołym i kochającym dzieckiem. Jesteśmy z niego bardzo dumni. Wiele jeszcze przed nami, jeszcze więcej przed Tymonem, ale wiemy, że razem jesteśmy w stanie osiągnąć wszystko, o czym marzymy.

Największym marzeniem jest to, żeby Tymon mógł biegać i cieszyć się beztroskim dzieciństwem, razem ze swoją cudowna siostra, bez nawrotu choroby, operacji, pobytów w szpitalu. 

Tymon Rusinek

Mimo odległości, udaliśmy się na konsultację do doktora Radlera. Okazał się on wspaniałym, ciepłym człowiekiem, który zdecydował się zawalczyć o zdrowie naszego dziecka. W grudniu Tymonek został poddany operacji. Lekarze oceniają ją jako zakończoną sukcesem!

Na ten moment jesteśmy po wizycie kontrolnej, która odbyła się 6 lutego. Nasz cudowny lekarz, doktor Radler, stwierdził, że leczenie stopek przebiega zadowalająco. Tymon zaczął chodzić, mając zaledwie 14 miesięcy. Idzie mu coraz lepiej. Choć buciki Mitchella i szyna derotacyjna działają cuda dla stóp, jest też druga strona medalu.

Niestety cena nowych bucików jest 2 razy wyższa niż obecnie, a przy tempie wzrostu stopek u tak małego człowieczka, myślimy, że przez następne lata leczenia potrzebnych będzie minimum 4 pary, a to przerasta nasze możliwości finansowe. Dlatego zwracam się z ogromną prośbą o pomoc w uzbieraniu funduszy na dalsze leczenie naszego synka.

Tymon Rusinek

Tymonek ma dopiero kilka miesięcy, przed nami najważniejszy czas – dbanie o jego rozwój, kontrola stópek w Wiedniu i wymiana obuwia ortopedycznego. Synek rośnie jak na drożdżach, jego nóżki również.

Prosimy o wsparcie – koszt zakupu sprzętu ortopedycznego oraz kontroli, na które musimy jeździć do Austrii przez najbliższe cztery lata, to koszt kilku tysięcy.

Nasz synek przetrwał operację, teraz walczy o sprawność. Pomóż Tymonkowi!

Ta zbiórka jest już zakończona. Dalej możesz wspierać Potrzebującego.

Obserwuj ważne zbiórki