Walczymy o życie bez niepełnosprawności dla naszego dziecka – prosimy o pomoc

Tymon Rusinek
Zbiórka zakończona
Cel zbiórki:

Wizyty kontrolne w Austrii i zaopatrzenie ortopedyczne

Organizator zbiórki: Fundacja Siepomaga
Tymon Rusinek, 5 lat
Lipa, podkarpackie
Stopy końsko-szpotawe
Rozpoczęcie: 31 Maja 2019
Zakończenie: 31 Sierpnia 2019

Rezultat zbiórki

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszytskim, którzy przyłączyli się do zbiórki dla Tymona. Zbiórka została zakończona i mimo, że nie udało się nam zebrać całej sumy, pomoc i wsparcie, które od Was uzyskaliśmy, było nieocenione!

Tymon Rusinek

Doszliśmy już tak daleko, że nic nie jest w stanie nas zatrzymać. Będziemy w dalszym ciągu kontynuować leczenie w Austrii, choćby "nie wiem co"! 

Z całego serca jeszcze raz dziękujemy!

Rodzice Tymona

Opis zbiórki

Nasz ukochany syn, Tymon, urodził się w październiku 2018 roku z wadą stóp – stopami końsko-szpotawymi. My, jako rodzice, szukaliśmy ratunku dla naszego dziecka – lekarza, który da nam nadzieję, który naprawi nóżki naszego synka. Szansę na to, by Tymonek mógł żyć bez kalectwa, podarowali nam lekarze w Wiedniu.

Mimo odległości, udaliśmy się na konsultację do doktora Radlera. Okazał się on wspaniałym, ciepłym człowiekiem, który zdecydował się zawalczyć o zdrowie naszego dziecka. W grudniu Tymonek został poddany operacji. Lekarze oceniają ją jako zakończoną sukcesem!

Tymon Rusinek

Tymonek ma dopiero kilka miesięcy, przed nami najważniejszy czas – dbanie o jego rozwój, kontrola stópek w Wiedniu i wymiana obuwia ortopedycznego. Synek rośnie jak na drożdżach, jego nóżki również. Prosimy o wsparcie – koszt zakupu sprzętu ortopedycznego oraz kontroli, na które musimy jeździć do Austrii przez najbliższe cztery lata, to koszt kilku tysięcy.

Nasz synek przetrwał operację, teraz walczy o sprawność. Pomóż Tymonkowi!

Ta zbiórka jest już zakończona. Dalej możesz wspierać Potrzebującego.

Obserwuj ważne zbiórki